Vaimoni käy joka päivä lenkillä siinä 20:00-22:00 ja sitten menee suihkuun ja ei ole kiinnostunut seksistä. Olen jo pitkän aikaa epäillyt, että sillä on toinen.
Kannattaako lähteä vaimon perässä salaa katsomaan, että missä lenkkeilee ja jos jää rysän päältä kiinni, niin pitääkö heti antaa köniin miehelle.
No tää on vain arvailua ja vaimo voi olla vain lenkillä.
Ehdotuksia kehiin.
Kannattaako lähteä vaimon perässä salaa katsomaan, että missä lenkkeilee ja jos jää rysän päältä kiinni, niin pitääkö heti antaa köniin miehelle.
No tää on vain arvailua ja vaimo voi olla vain lenkillä.
Ehdotuksia kehiin.
Vastaukset 31
Vanhimmat
oot tyhmä en yhtään ihmettele jos..,oletko kaljaa juova työtön lihava mitä
No hyvä että edes epäilet. Kaikki muuthan on pihan harakoita myöden nauraneet sinua jo pidemmän aikaa. Mitä sä sille toiselle miehelle mitään köniin annat? Syytön se siihen on jos naisesi etsii parempaa. Sitä paitsi mistä tiedät ettet saa itse köniin?
Kannattaa tarkistaa samalla ooppelin lokasuojien kurareunat voiko niille ruosteille tehdä mitään
Sinun akkasi lenkkeilee täällä impolassa iltaisin täällä on hyvät muhinat lähes joka yö,et voine sille mitään ja nämä viraalit miehet on lähes kaikki grosfitin harrastajia että paluulyönti on tulossa jos olet niin hölmö että menet yrittämään kostoa.
No en mäkään puhdas pulmunen ole, vaikka vaimo käy lenkillä.
Muuten asumme ihan keskustassa ja nyt laitan viikonloppuna vaimon vaatteisiin gps tunnistimen ja seuraan sen menoja.
Varoitan vain sitä miestä, joka vaimoani lääppii. En ole heikko mies vaan iso kaappi ja nyrkkeilyä harrastunut monia vuosia.
Höh. Itse juoksentelet majavien perässä huoraamassa ja sitten itku ja parku jos emäntä käy vähän iltalenkillä jumppaamassa. Olet mustasukkainen ja ahdasamielinen. Et ansaitse naistasi.
Jos tarvii kytätä, niin parempi suoraan vaan heti erota. Ei oo kaikki kunnossa joko kyttääjällä tai kytättävällä. Eli jos toinen kyttää syyttä, ni paha on jatkaa. Ja toisaalta jos toinen pettää aiheuttaen kyttäämiseen painetta, niin paha on jatkaa. Jommankumman tilanne on huono ja vaikea nähdä jatkoa. Lasten takia kyllä voi silti yrittää jos ei vaaralliseksi mene. Mutta jos seukataan vain niin pakene nopeaa, jämäkästi. Estot Suomeen jne.
Estot someen siis
Tänään asennan gps jäljittimen vaimon laukkuun. Ei nyt ole lähdössä lenkille, mutta menee työporukan kanssa iltaa istumaan yhteen bubbiin. Katsotaan nyt, on siellä vai missä on.
Huommenna lyön faktat pöytään ja kerron totuuden.
Jää siinä vaimo puille paljaille, jos ero tulee. On katos avioehto. Muija ei saa mitään.
Kerron huommenna lisää.
Melko normaalia syödä burgereita yhdessä.
Tilanneselvitys...!!!!
Vaimo tuli kotiin aamulla viiden aikaan ja kävi suihkussa ja nyt nukkuu.
Katsoin tietokoneelta, missä vaimo oli ollut viime yön. Gps-paikantimen mukaan oli ollut pk:ssa puoleen yöhön, mutta sen jälkeen oli siirtynyt Pihlavaan keskustaan ja sieltä tullut kotiin. Pihlavassa siinä kohdin ei ole mitään baaria, vaan omakotitaloja.
No kun herää..kyselen vähän yön riennoista ja katsotaan, mitä kertoilee.
Juu täällä se kävi. Annoin elämänsä kyydit. Kuulemma kotona saa vain puolivelttoa pirkkaseksiä.
Vaimosi käy jakamassa rakkautta kaikille halukkaille miehille tuohon kellon aikaan kirjurinluodolla
Vaikka vaimosi oli ennenkin öitä pois kotoa niin älä anna hänen ottaa lisää yhtään koronarokotetta, rokote on alkanut vaikuttaa vaimoosi ja poissaolot kotoa kasvavat vain joka rokotuksen jälkeen.
No niin:
Näytin vaimolle eilen illalla tämän ketjun suomi24:sta ja otin myös gps paikantimen pois vaimoni laukusta, joka oli piilotettu pohjan alle. Näytin myös sen reittin, mitä vaimo oli pe-la kulkenut.
No tulihan se sieltä. Vaimolla on mies pihlavassa, mutta nimeä ei maininnut, joten ero tulee. Ensi viikolla teemme eropaperit ja heh vaimo ei saa pennin hyrrää.
Muuten noita gps-laitteita, jotka ovat hyvin pieniä, saa Kiinasta lähes ilmaiseksi.
Suosittelen, jos puoliso huseeraa muilla mailla.
Vaimolle terveisiä Pihlavasta. Nosta syyte miestäsi vastaa laittomasta seurannasta ja vaadi korvauksia. Voi isännälle leuka loksahtaa, myös erokorvauksista, vaikka olisi sopimus omaisuudenjaosta tehty.
Opetin vaimosi pihlavassa tiristämään miehen kikkelistä ne viimeisetkin spedupisarat ulos ja hän on kovin ahnas sen perään.Olisko aviomies ollut tuhkamuna tai pallomaha kun ei vaimoa kiinnostanut seksi? En tiedä, mutta nyt saa treenatulta mieheltä sauvaa edestä ja takaa.Olen joutunut ostamaan liukkariakin, koska kun hässimme hänen toosansa kuivuu välillä.Sessio voi kestää 2,5h kerralla.
Se on vale sen toosa ei kostu kuin kusemalla on kokeiltu monet konstit ja vielä useammat kerrat.Mutta patukanperään on niin kova ettei yksi äijä sitä saa edes hikoilemaan.
No kenen vaimo se blondi on jolla on pitkät hiukset ponnarilla ja harmaat legginsit plus lenkkitossut oli eilenkin illan pimetessä vanhan kappaketjun parkkialueella saamassa ja antamassa rakkautta ,siinä rekkautossa kävi kova kuhina.Rouva ihminen ja noin 30v sekä nätti kuin mikä mutta oli vaan jotenkin kyltymätön kahta miestä hoiti samaan aikaan.Impola paras.
Kerron vielä:
Vaimo tai pian ex on muuttamassa tänään vuokralle Reposaareen, mutta ei sen miehen luokse, jonka kanssa jörni. On katos mies naimisissa.
Vaimo saa osan huonekaluista, mutta kaikki muu omaisuus jää minulle.
Onneksi meillä ei ole lapsia, joten nehän joutuis kärsimään.
Muuten voi olla, että minun kivassa osakkeessa asustelee pian kiva misu.
Onneksi olkoon vaimolle...
Joo ota joku hyljätty kissa.Siinä teitä on sitten kaksi luuseria halimassa salkkareita katsomassa.
Jo en väärin veikkaa, saa kohta vaimo syytökset lääkärin laittamisesta lääkesumuttamaan ex miestään.
En veikkaa väärin jos sanon että et kauan jouda olemaan yksi siis ilman naista,niitä on nykyään paljon yksinäisiä ja kaiken lisäksi hyvännäköisiä ovat monet hoitaneet vartaloaankin niinkuin pitää.Syy siihen miksi niitä on paljon on siinä että miesten kuolleisuus on niin suurta,sopii mennä kesäiltaisin hautausmaalle niin näkee yksinäisiä naisia kunnostamassa entisen miehensä hautaa.
Joo nii joo, naiset tykkää tulla isketyksi hautausmaalla.
Täytyy ruveta käymään hautuumaalla.
Keimailevat naiset kiinnostavat.
Oli oikein tolle pesää jakavalle naiselle. Räpsöö on sopiva paikka sille.
Ei muuta kuin ilmoitus Salen seinälle, et pesää saatavilla kohtuu hintaan.
Tiedät hinnan, kun naimisiin menit sen kanssa. Mikä nyt maksaa.
Kyllä se syö miestä kun nainen vaihtaa parempaan.
Köyhään talonmieheen se vaihtoi heh. Oma mukula vielä siinä sivussa sai talonmies.
No.. en mä sen pojasta oikein tykännyt. Selvästi oli narkkisalku. Hyvä et ex vei sen mennessään Räpsööseen....
Siis kaikki ja kaikilla hyvin.