Juonipaljastus: Shirly Karvinen saa terveiset rakkaalta Selviytyjät-viidakkoon. Tunnelma on herkkä. Kirjeen voit lukea tästä: https://www.suomi24.fi/viihde/shirly-karvinen-saa-kirjeen-salarakkaalta-purskahtaa-itkuun-halataan-sut-puhki-kun-se-hetki?s24
Shirly Karvinen saa kirjeen salarakkaalta, purskahtaa itkuun: "Halataan sut puhki, kun se hetki..."

27
9482
Vastaukset
- Anonyymi
Sannihan sanoi Shirlylle radio-ohjelman päätyttyä, että "nähdään kotona" :)
Kiva pari!- Anonyymi
😘😘😘😘😘😘😘😘😘
HTTPS://RELINK.GR/MT5W 👈😘 Тämä tyttö rаkаstаа anааli
- Anonyymi
Mikä hiton salarakas avopuoliso?? Jeesus mitä otsikointia.
- Anonyymi
Käsittämättömiä nämä jutun aloitukset,mikä salarakas Sanni on.Paitsi oliko kirjeessä lähettäjänä Sanni,voihan se ollakki uus josta ei roskalehdistö tiiäkkään......
- Anonyymi
Lisää juonipaljastusta. Sunnuntaina putoaa S-kirjamella alkava henkilö! 😀
- Anonyymi
Hyvä jos on S eikä P. Rotta putosi jo ja nyt olisi toisen kiusaajan vuoro.
- Anonyymi
Pete Karvonen
- Anonyymi
ei se mikään salarakas oo, kaikkihan sen tietää et se on sanni....
- Anonyymi
Tietääkö kaikki,voihan se olla uutta tietoa jonka tämä SEISKA pääsi julkaisemaan ekana.Toimittaja joka kirjoittanut voi näin röyhistää rintojaa että on saanu tehdä eka paljastuksen.Mene ja tiedä.
- Anonyymi
Kammottava, pirullinen, itseriittoinen kiusaaja, sais pudota jo.
- Anonyymi
Tuollainen kiusaava käytös kertoo ihmisestä aika paljon, vaikka kilpailu onkin kyseessä.
- Anonyymi
Kunnon koulukiusaaja. Hävettää hänen puolestaan. Pitäs opetella ihmisten tavoille.
- Anonyymi
No voi mahoton!
- Anonyymi
Eiks lehdessä lukenut että muija kierrättää laskuja ulosoton Kautta? Eiköhän tyttörakkauden toinen osapuoli auta yhtään.
- Anonyymi
Olikohan kova paikka Karvisen ex-Julli Patille kun laitettiin vaihtoon ja otettiin nainen tilalle. Louhimiehelle kävi samoin aikoinaan, eka vaimo vaihtoi naiseen :)
- Anonyymi
Miten toi on voinut olla joskus miss suomi ? Millaisia ne muut silloin oli.
- Anonyymi
Samaa ihmettelen. Ei ole missin näöllä paljon väliä. Muut oli suomalaisen näköisiä. Ei niistä voinut voittajaa valita koska se olis ollut rasismia.
- Anonyymi
Valkoihoisia?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Valkoihoisia?
Juuri niin! Suomalaisia.
- Anonyymi
Hyvärt bosat on ja se riittää
- Anonyymi
Jonnekinhan se aina kerääntyy, jos ei päähän niin vähän alemmas.
- Anonyymi
Ei voi Lauma ohjelmaakaan katsoa, kun nuo molemmat kiusaajat ovat siinä.
- Anonyymi
233
- Anonyymi
Eikö luulisi, että tälle pikku pissikselle on vanhemmat tärkeempiä, kuin tuo lättäp'''.
Selviytyjissä näki, miten uuno tuo kiinatar oli.
Tuollainen on valittu missiksi, jollainen pitäisi olla esimerkkinä muille.
Käytöstavat on ihan nollassa. - Anonyymi
Piti valita kiinan tyttö voittajaksi. Se olisi muuten sanonut, että suomalaiset on rasisteja.
- Anonyymi
Ei se ole ainakaan kauneuden takia missiksi valittu, koska on tosi ruma.
Pää potkupallon kokoinen, silmät vinossa.
Mikä on erittäin kummallista, sai kirjeen viidakkoon panokaveriltaan, ei vanhemmiltaan, erittäin kummallinen asia.
Ketjusta on poistettu 104 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1077719Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3686810Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite744187Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293899Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2022378Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os242075- 721882
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps191783Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11650Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11647