Mikkelsen kolautti sen verran että meni rengaskin. Nyt olisi ollut hyvä näyttää vauhtia kun ei ollut huippuja vastassa mutta tunaroi taas näytön paikan. Ei ihme ettei saa enää tallipaikkaa.
Mikkelsen tunaroi.
Anonyymi
26325
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Mitä pitäis näyttää? On jo mestari!
No nopeutta pitäisi näyttää. Ei pärjännyt lapille talvella. Eikä sitten tohtinut tulla Portugaliin.. eikä jyskälään. Väisteli kivasti kisoja missä oli vetomiehiä. Nyt olisi voinut vetää joka pätkälle pohjat ja näyttää mikä on miehiä mutta tunaroi. Turha itkeä kun ei saa WRC autoa.
Mitäs noita väistelemään kun on itse vetomies.
No eipä pärjännyt oikeille Vetomiehille.. varmaan siksi väisteli.
No ketkä on vetomiehiä mielestäsi...?
Kerro mitä eroo on vetomiehellä ja sinun oikeella Vetomiehellä. Mikkelsen on antanut näyttöjä jo todella kauan jo ennen kun edes tiesit rallista mitään.
Esim Lappi nöyryytti mikkelseniä. Sinä voisit seurata rallia niin ei tarvitsisi täällä kysellä.
Okei. Aika outoa että jos sinun mielestä on antanut näyttöjä niin kumma kun ei oo saanut talli paikkaa sen jälkeen kun hyundailta sai kenkää.
Yhdessä rallissa, voi kauheeta!
No ei oo ötsberg eikä suninenkaan, lappi sai mut, onkin sen ansainnut, nimeäppä muita r5 kuskeja parilta viime vuodelta, jotka on saanu näytöillä wrc sopimuksen....
No suninen sai tähän kisaa WRC sopimuksen hyvillä R5 näytöillä. Ja sai muuten sopparin hyundai talliin ensi vuodeksi. Eli on tehdas ukko nytten.. Kyllä veti mieHekkäästi jyskälässä ja Kataloniassa. Vetomiehet saa aina sopparin.
No ei Mikkelsen muihin kisoihin uskaltanut tulla missä oli Lappi vastassa. Olis Lappi antanut tukka pöllyä joka kerta.
Rovis sai tehdas paikan Toyotalta R5 näytöillä. Kyllä hyvät erottuu.
Lappi,rovis pikku Petteri..Huttunen pääsi m-sportille.. onhan näitä. Kyllä olen kans sitä mieltä että Mikkelsen on nähty. Ei enää tuo yllätyksiä.
Kun ei ollut muita tarjolla, ja huttunen lähti...tuurilla!
Eiks kaikki ole ajanu pienemmän luokan autolla ennen wrctä?
Siis on saanut tallipaikan. (yhdyssana)
Jaa, miksei uskaltanut?
Kyllä Mikkelsen on jo liian vanha kehäraakki jonka parasta ennen päiväys on mennyt. Ensi vuonna jo 33 vuotta. Kyllä tallit etsii nuorempia. Turha tuollaista vanhaa koiraa on enää opettaa.
Nopea on, mut vaikee on pää luokkaan päästä, jos ei tuu uusia tiimejä...
Kyllä sinne vetomiehet pääsee. Hyvä esimerkki on Lappi. Lappi on kuski. Mikkelsen ei.
Höpö höpö.
Siis väitätkö ettei Lappi päässyt Toyotalle? Kyllä viime tietojen mukaan sinne Lappi meni eikä Mikkelsen.
Pääsi Tojotalle. Ei kuitenkaan ole kuski. Mikkelssen on kuski eikä valittaja.
Ai se on Toyotalla ,se on niin salainen pesti ettei tiedä siitä itsekkään ja siksi ajaa skooralla.
Mikkelsen hävisi huttusellekkin. On siinäkin muka kuski..