Onkos ne Hyryn herrat ideoineet, keskustelleet ja toimeenpanneet 10 000 euron edestä?🤣🤣
Ideoi, keskustele, toimeenpane!
Anonyymi
5760
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei oo tainnu kymppi riittää 😂
Haluan kuntalaisena tietää miten homma poiki. Saisinko raportin, miten sijoitus kannatti
En syyttäis konsultti firmaa. Kankkulankaivoon on turha mitään sijoittaa.
Kankkulankaivon Kukko tunkiolla määrää tahdin ja mikään ei parane. Monia vuosia sama vanha Kukko kukkoillut. Jääräpäiden, jääräpää on ja Kanat on tyytyväiset kun omaan laariin sataa rehua.
Minkähän lainen keskustelu syntyis jos tämä Kukko ja Kanat laitettaisiin samaan huoneeseen Trumpin ja Putinin kanssa?
Siinä olisi 2 herran päät alta minuutin punasena kuunnellessaan tämän vanhan Kukon sepostuksia laidasta laitaan ja katsoessaan näiden Kanojen rytmikästä pään nykyttelyä sen tahtiin.
Näyttää Raahessa lehtitietojen perusteella samainen idean isä olevan sukset ristissä valtuutettujen kanssa ja sijoitusten järkevyydestä vääntöä.Joko lienee aika siirtyä taas seuraavaan paikkaan.
Konsulentit rahastaa yksinkertaisia. https://suomenkuvalehti.fi/jutut/kotimaa/kittila-palkkasi-konsulttifirman-37-000-eurolla-konsultti-syytti-suomen-kuvalehden-sotkeneen-asiat/