Mie oon siis 15-vuotias tyttö ja tää on eka kerta ku kirjotan tälle palstalle tai ylipäätänsä yhtään mihinkään. Mut joo, mä oon aika epävarma omasta vetovoimastani poikien keskuudessa iha vaa sen takii ku oon poikatyttö, pukeudun siis aika "maskuliinisesti" ja mua ollaan usein luultukki iha ensi katsauksella pojaksi. En nyt siis tullu tänne ettii mitää poikaystävää, mut haluun vaa kuulla teidän mielipiteenne asiasta :)
Kysymys pojille: Pystyisitkö sinä seurustelemaan poikatytön kanssa?
9
748
Vastaukset
- Anonyymi
Siis pukeutumistyylillä ei olis ainakaan mulle väliä tai oikein muullakaan paitsi luonteella. Kirjoituksesi perusteella vaikutat kivalta tytöltä 😉 eikä mun omakaan tyyli ole ihan "normaali". Mä pukeudun vanhoihin kulahtaneisiin vaatteisiin (usein isän vanhoihin farkkuihin ja huppareihin) ja mun kengät ovat kärjistään lähes puhki. Mulla on lukuisia lempinimiä tästä johtuen mutta en mä välitä vaan oon oma itseni. Ei mun tarvitse omaa pukeutumistyyli vaihtaa siihen mikä lähes kaikil muilla on.
- Anonyymi
iskän vaatekaapilla kävijät on aina ne parhaimmat
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
iskän vaatekaapilla kävijät on aina ne parhaimmat
Entäs ne pojat jotka käy äidin vaatekaapilla?
Kyllä monet tykkää poikamaisesti pukeutuvasta tytöstä.
- Anonyymi
Mä RAKASTAN poikamaisia tyttöjä. Oon siis 16 vuotias poika. Haluisitko esim jutella kikissä?
- Anonyymi
Mistä tollaisii jätkii ees saa lol ku itekki oon aika poikamainen
- Anonyymi
Valitettavasti en kikkiä enää käytä mutta kiva tietää että edes joku on kiinnostunut :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Valitettavasti en kikkiä enää käytä mutta kiva tietää että edes joku on kiinnostunut :)
En kyllä itekkään käytä, mutta kyllä kiinnostusta löytyisi :D
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En kyllä itekkään käytä, mutta kyllä kiinnostusta löytyisi :D
En suosittele XD
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1812588Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2301437Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus841300- 791184
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e391179Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1331075Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin111012Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze116900Kostan sulle vielä sen älyttömän julkisen nöyryytyksen
Onneksi on lentokentällä kavereita... Kosto tulee olemaan muuten korkojen kanssa.27861Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät78800