Unkuri missi

Harvinaisen ruma eukko joka muka missi
Vähissä oli ehkä ehdokkaat
Oikeen kulmikas naamavärkki ei tuu pärjään missään
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei lähelläkään missiainesta.
Näyttää että tää instituutio on lopussa

Äänestä

Essi ihan sievä omalla tavallaan. Poikaystävänsä muuten ihan saman näköinen kasvoistaan. Essihän nostettiin esiin missinä, kun hänellä oli hyvin kehittynyt rintavarastus muihin sen vuoden misseihin verrattuna. Ei se aina naamasta ole kiinni, kuka nostetaan julkisuuteen kenenkin taholta.

Äänestä

Leena Brusin oli aikoinaan samanlainen kasvonpiirteiltään.
Oli pitkä, vaalea ja kurvikas.
Oli Miss Suomi ja Miss Eurooppakin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Harvinaisen ruma eukko joka muka missi
Vähissä oli ehkä ehdokkaat
Oikeen kulmikas naamavärkki ei tuu pärjään missään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu