Pekan älynväläykset

Pekka luulee vieläkin olevansa viihdyttävä, hauska ja fiksu. Oman tyhmyytensä tuossa Vehviläiselle vain kertoo. Mitenhän ihminen ei osaa kontrolloida yhtää itseään. Luulee olevansa tosissaanki kunkku. Ymmärtääköhän, että on tippunu kyydistä. Ärsyttvä tyyppi. Onneksi häipyy.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Just näin suu vaahdossa edelleen höpöjää ,luuleeko olevansa suurikin stara.

Äänestä
  • Luulee olevansa suurikin diiva .missä se koinsyömä turkki?

    Äänestä

  • Opettele kirjoittamaan.
    Kirjoitusvirheet.

    Äänestä

Just näin, Pekalla kovat luulot itsestään. Onneksi lähti talosta. Kyllä niin ärsyttävä mölyämisineen, toisten ärsyttäminen tuntui olevan suurinta viihdettä Pekalle. Aina ensimmäisenä kohmimassa ruokaa ja juomaa suuret määrät, sitten vielä hakemassa vähän lisää. Kauheaa sekoilua kaikkineen sen touhotukset. Kaikki naamanvääntelyt. Olin jo viimesellä viikolla niin täynnä koko äijää, ei ois jaksannu enää yhtään. Ilonpäivä su. kun lähti häätöovesta ulos. Siitäs sai, ei menny suunnitelma läpi.

Äänestä

Amen. Lisäksi vielä kehtasi kieltää matkineensa Kristian Heiskaria, vaikka oli hakeutunut hänen tuttavaksi ja tentannut Krisun kaudesta. Kalju kampausta myöten kopioi Krisua, muttei omaa samanlaista luonnonlapsen karismaa. Krisu ei ollut edes mun voittajasuosikki, mutta häntäkin jaksoi sietää, koska ei ollut tuollainen ylimielinen kiusaaja niinkuin "kuningas"rapahousukoponen 😂🤣

En hirveästi välitä Anssistakaan, mutta häntä on syytetty juontajien ja heidän vieraiden toimesta monesti ylimieliseksi. Elinakin pisti Anssin koville ylimielisyydestä. Pekkaa ei syytetty kiusaamisesta tai ylimielisyydestä koskaan. Ainut kritiikki Pekkaa kohtaan tuli itsekkyydestä kisan alussa. Se kuuluisa villikalagate 😀

Olisi saanut huono kopio lähteä jo paljon aikaisemmin, ainakin ennen 💙Samia ja Samiria 💙

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pekka luulee vieläkin olevansa viihdyttävä, hauska ja fiksu. Oman tyhmyytensä tuossa Vehviläiselle vain kertoo. Mitenhän ihminen ei osaa kontrolloida yhtää itseään. Luulee olevansa tosissaanki kunkku. Ymmärtääköhän, että on tippunu kyydistä. Ärsyttvä tyyppi. Onneksi häipyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu