Hei!
Olen pian 22v. täyttävä erittäin lapsirakas tyttö. Mulla on paljon kokemusta lastenhoidosta (on näyttää todistukset!) ja teen myös ihan mielellään kotitöitä. Voisin hoitaa lapsia viikonloppuisin, joskus viikollakin (opiskelu luokatonta ja joustavaa) ja kesällä ihan täyspäiväisesti. Kulkeminen ei ongelma! Ottakaahan yhteyttä :)
Tarvitsetko lastenhoitajaa 09a?
niiskuneiti-83
3
543
Vastaukset 3
Missä päin itse asustelet? Kiinnostaisiko satunnainen alle 2v tytön hoitajanpaikka? Ja mikä on palkkatoiveesi? Voit laittaa minulle vaikka s-postia:
[email protected]- Missu
Katsotko ilmoitukseni ylempää. Jos kiinnostaa, ota yhteys s-postiin. =)
- yks.nainen
Hei!
Näin ilmoituksesi ja kiinnostuin. Näin alkuun tarvitsisin lastenhoitajaa muutamana viikonloppuna. Minulla on toukokuussa 2 täyttävä poika. Asun tapiolassa. Jos kiinnostuit niin laita numerosi sähköpostina.
Terveisin: Heidi Hukkanen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va782011Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661239Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu251052- 1411028
- 91729
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa118722- 45697
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63662- 59655
- 59608