Tämänkin viestin eliminointi todistaa:
Dragon tappoi presidenttejä ja ehdokkaita - puhumattakaan Jeesuksesta ja muista todistajista/vastustajista tänäkin päivänä - jopa kohtuihinsa(!).
Tuolla on eri sielu, kuin elävillä, eikä se huoli kompromisseja, vaikka "tittelintuurena" pelaakin.
Ei ole mitään Jing & Yangia, sillä tuo on parasiittilaji kaikelle elämälle, ja se on ottanut vallan jo niin hallinnoista, kuin armeijasta, aina infrastruktuuria myöten.
- Tuohon sopii lääkkeeksi niin hiilettömät suitsukkeet, kuin alum-kristallikin (vrt. akvaarioden aluna, sekä metsissä katinlieko) - magneettinen teräs/rauta ei kulje tuon DNA-asusta sisälle.
KIITOS!!!
Dragon-invaasio
Anonyymi
2
88
Vastaukset
- Anonyymi
...hilipata hippan pippanpippaa, hilipata pippanpippaa.. rouva hyvä,saiskos pluvan...
- Anonyymi
Onko jotain syytä puhutella 'naisena'?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2151429- 961276
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan31077Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle171056Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9928Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86900Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.59838- 32830
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest37768Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii44754