Mirva

Mulla on mieletön ikävä sua. Voisinpa kertoo mitä oikeesti tunnen sua kohtaan...
1451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olla sinun kanssasi,jään toiseksi joka kerta.Sinun ei tulisi juoda,se sekottaa kaiken.En ole passissa sinua varten,olen worth of something better,much better.Sisimpäsi on kaunis,mutta se tummuu koko ajan ja loittonee meistä.Kohta meitä ei ole. Jää vain sinä ja minä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poetic soul kirjoitti:

Mulla on mieletön ikävä sua. Voisinpa kertoo mitä oikeesti tunnen sua kohtaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu