Ei me kyllä kerrota, keitä me ollaan :).
Tulkaa treffeille tälle palstalle !
19
662
Vastaukset
sokkotreffeillekö tarkoitit ?;)
Minä olen Claudia 25 -vuotias.
Minä olen Charlotta 14 vee, olen kyllä aloittajia.
- Anonyymi
täällä on kyllä tosi vähän kävijöitä, onko täällä nuoria?
Minä olen Natasha, olen kyllä naimisissa.
Jeesus pyytää teitä treffeille tähtitytöt, hän on kolkuttanut kauan ovellanne.
Jeesus ei tosin ole vellu koska hänessä ei valhetta ole.
Matt. 11:28 Tulkaa minun tyköni, kaikki työtätekeväiset ja raskautetut, niin minä annan teille levon.
Rinnakkaisviitteet (KR 1933/-38)
Jer. 31:25 Sillä minä virvoitan väsyneen sielun, ja jokaisen nääntyvän sielun minä ravitsen."
Matt. 12:20 Särjettyä ruokoa hän ei muserra, ja suitsevaista kynttilänsydäntä hän ei sammuta, kunnes hän saattaa oikeuden voittoon.
Joh. 7:37 Mutta juhlan viimeisenä, suurena päivänä Jeesus seisoi ja huusi ja sanoi: "Jos joku janoaa, niin tulkoon minun tyköni ja juokoon.
Huomatkaa että Jeesus kehotti uskomaan itseensä, eikä niljakkaaseen vl-puhujaan.
Joh.
.7:37 Mutta juhlan viimeisenä, suurena päivänä Jeesus seisoi ja huusi ja sanoi: "Jos joku janoaa, niin tulkoon minun tyköni ja juokoon.
7:38 Joka uskoo minuun, hänen sisimmästään on, niinkuin Raamattu sanoo, juokseva elävän veden virrat."- Anonyymi
ei kannata treffailla pedofiilejä
- Anonyymi
Tähtitytöt, kannattaa katsella miestä näistä maista, mihin SRK tekee nykyyään lähetystyötä. Nuoret ovat vieneet uskoa eri puolille maailmaa, rohkaisen teitäkin liittymään lähetystyön tekemiseen.
- Anonyymi
Tulevaisuudessa vellut erottuu afrikkalaista piirteistään kantasuomalaisista. Heistä tulee etnisiä velluja.
Tule nyt Sinä nätti nainen tänne kirjoittelemaan!
Tapasin Sinut Keskussairaalan kahviossa.
Sinulla oli pitempi takki ja farkut, minulla mustat vaatteet ja lippis.
Vaihdettiin pitkiä katseita, minä vähän ihastuin Sinuun <3.- Anonyymi
onegas-00 kirjoitti:
Siis Kokkolan keskussairaalan kahviossa...
Mikset mene seuroihin katselemaan vl-naisia, siellä niitä on pitkät rivit.
- Anonyymi
Natsha löytyy Goolen kuvahaulla ja on feikki monessa mukana. Huijareita koko jengi. Varokaa!
- Anonyymi
älä nyt pillastu :D
- Anonyymi
Tuntuu pahalta, kun TÄHTIRYHMÄnä esiintyvät vanhat SRK:n ukot ovat laittaneet kuvakseen pienen viattoman tytön.
Tulee mieleen pedofilia, sitä ne mainostaa. Tämmöiselle palstalle vedetään vielä pieni viaton tyttölapsi.- Anonyymi
Missä sinä semmoisia näet, pieniä ja viattomia. Taidat olla melkoinen fantasioija, kun huijaripostaajista uneksit. Tällä ovat kaikki aloitukset ja viestit trollien laatimia. Helposti huijattavat sitten kaikki ottaa todesta. Ei ihme, että kymmenen miljoonaa on jo onnistuttu puhelimien teksiviestihuijauksilla kettämään typeryksiltä.
- Anonyymi
onko se kaukana tästä?
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta
Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama204988Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?
Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä634006Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille
Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve723584Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.732678Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa
asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu1472443Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta592328Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään
Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl632113Mitä tapahtui?
Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?272077- 1261544
Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista
Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko361495