Ei me kyllä kerrota, keitä me ollaan :).
Tulkaa treffeille tälle palstalle !
19
623
Vastaukset
sokkotreffeillekö tarkoitit ?;)
Minä olen Claudia 25 -vuotias.
Minä olen Charlotta 14 vee, olen kyllä aloittajia.
- Anonyymi
täällä on kyllä tosi vähän kävijöitä, onko täällä nuoria?
Minä olen Natasha, olen kyllä naimisissa.
Jeesus pyytää teitä treffeille tähtitytöt, hän on kolkuttanut kauan ovellanne.
Jeesus ei tosin ole vellu koska hänessä ei valhetta ole.
Matt. 11:28 Tulkaa minun tyköni, kaikki työtätekeväiset ja raskautetut, niin minä annan teille levon.
Rinnakkaisviitteet (KR 1933/-38)
Jer. 31:25 Sillä minä virvoitan väsyneen sielun, ja jokaisen nääntyvän sielun minä ravitsen."
Matt. 12:20 Särjettyä ruokoa hän ei muserra, ja suitsevaista kynttilänsydäntä hän ei sammuta, kunnes hän saattaa oikeuden voittoon.
Joh. 7:37 Mutta juhlan viimeisenä, suurena päivänä Jeesus seisoi ja huusi ja sanoi: "Jos joku janoaa, niin tulkoon minun tyköni ja juokoon.
Huomatkaa että Jeesus kehotti uskomaan itseensä, eikä niljakkaaseen vl-puhujaan.
Joh.
.7:37 Mutta juhlan viimeisenä, suurena päivänä Jeesus seisoi ja huusi ja sanoi: "Jos joku janoaa, niin tulkoon minun tyköni ja juokoon.
7:38 Joka uskoo minuun, hänen sisimmästään on, niinkuin Raamattu sanoo, juokseva elävän veden virrat."- Anonyymi
ei kannata treffailla pedofiilejä
- Anonyymi
Tähtitytöt, kannattaa katsella miestä näistä maista, mihin SRK tekee nykyyään lähetystyötä. Nuoret ovat vieneet uskoa eri puolille maailmaa, rohkaisen teitäkin liittymään lähetystyön tekemiseen.
- Anonyymi
Tulevaisuudessa vellut erottuu afrikkalaista piirteistään kantasuomalaisista. Heistä tulee etnisiä velluja.
Tule nyt Sinä nätti nainen tänne kirjoittelemaan!
Tapasin Sinut Keskussairaalan kahviossa.
Sinulla oli pitempi takki ja farkut, minulla mustat vaatteet ja lippis.
Vaihdettiin pitkiä katseita, minä vähän ihastuin Sinuun <3.- Anonyymi
onegas-00 kirjoitti:
Siis Kokkolan keskussairaalan kahviossa...
Mikset mene seuroihin katselemaan vl-naisia, siellä niitä on pitkät rivit.
- Anonyymi
Natsha löytyy Goolen kuvahaulla ja on feikki monessa mukana. Huijareita koko jengi. Varokaa!
- Anonyymi
älä nyt pillastu :D
- Anonyymi
Tuntuu pahalta, kun TÄHTIRYHMÄnä esiintyvät vanhat SRK:n ukot ovat laittaneet kuvakseen pienen viattoman tytön.
Tulee mieleen pedofilia, sitä ne mainostaa. Tämmöiselle palstalle vedetään vielä pieni viaton tyttölapsi.- Anonyymi
Missä sinä semmoisia näet, pieniä ja viattomia. Taidat olla melkoinen fantasioija, kun huijaripostaajista uneksit. Tällä ovat kaikki aloitukset ja viestit trollien laatimia. Helposti huijattavat sitten kaikki ottaa todesta. Ei ihme, että kymmenen miljoonaa on jo onnistuttu puhelimien teksiviestihuijauksilla kettämään typeryksiltä.
- Anonyymi
onko se kaukana tästä?
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1946845- 452544
- 1872169
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101483Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1311461- 741130
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,321068Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241067Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke161009Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44971