Tietokone ongelma

Pöytätietokone jäätyy ja kuulokkeista kuuluu huminaa joutuu käynnistämään koneen uudelleen,jatkunut muutaman kuukauden.
266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eipä ne ole tarkoitettukaan pakkasissa käytettäviksi. Akkukin menee tyhjäksi hyvin nopeaksti

Äänestä

Voisit asentaa uudestaan operatiivisysteemin joka sinulla on, ei pitäis olla vaikeaa.
Neuvoja netissä vaikka kuinka paljon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pöytätietokone jäätyy ja kuulokkeista kuuluu huminaa joutuu käynnistämään koneen uudelleen,jatkunut muutaman kuukauden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu