Mikko Lunden

esiintyi äsken tyylikkäänä Alfa Tv:ssä.
Salolaiset saavat olla ylpeitä tulevasta ministeristä.
Toivottavasti seuraava välikysymys kaataa nykyisen huulipunahallituksen
4167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Persut on tehneet jo17 välikymystä hallitukselle.
Eiköhän ensiviikolla tulee 18 välikysymys Marinin yökerhossa käynneistä.
Heikki Tamminen on kirjoittamisen aloittanut.
Kyllä Mikon puolesta työtä tehdään-

Äänestä
  • Mitenkä se Lundenin tavaratalon tonttiasia on edennyt valtuustossa ?

    Äänestä

  • Saisimmeko kaadettua Marinin hallituksen väärän kännykän käytöstä.
    Varmaan Heikki Tamminen tekee parhaansa, olisi se sulka hattuun hänellekin tuleviin maakuntavaaleihin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Saisimmeko kaadettua Marinin hallituksen väärän kännykän käytöstä.
    Varmaan Heikki Tamminen tekee parhaansa, olisi se sulka hattuun hänellekin tuleviin maakuntavaaleihin.

    Heikki on paljon tehnyt työtä Mikon hyväsi, kyllä hänkin ansaitsisi palkinnon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

esiintyi äsken tyylikkäänä Alfa Tv:ssä.
Salolaiset saavat olla ylpeitä tulevasta ministeristä.
Toivottavasti seuraava välikysymys kaataa nykyisen huulipunahallituksen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu