Marin ei jättänyt ministeripuhelinta kotiin

ensimmäistä kertaa – näin selittää päätöstään jatkaa iltaa, ei aio erota

Näin tällerää mtvuutisissa
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuo Marin täytyy erottaa, eikä odottaa, että hän itse eroaisi !

Äänestä

No ei kai kierät ketkulat itse eroa ja ajat ovat muuttuneet, ei enää edes ministereiltäkään vaadita moraalia eikä kunniallisuutta!

Äänestä

Mutta jos kerran oli jo tiedossa, ettei Marinilla ole aina virkakännykkä mukana, niin miksei edes yritetty ottaa yhteyttä toiseen kännykkään ja varmistettu että tieto tulee perille?

Äänestä

Semmosta se on lähteepäs juopottelemaan niin siinnä
hyvin herkästi unohtuu puhelimet ja kontoomit
että sillai

Äänestä
  • Niinpä se olet tainnut sinäkin alkusi saada.

    Äänestä

Kylläm ei saa ryypätä jämpti on näin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ensimmäistä kertaa – näin selittää päätöstään jatkaa iltaa, ei aio erota

Näin tällerää mtvuutisissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu