laiton urkinta

Laiton urkinta
71155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mikä sekin on? Näytä pykälä.

Äänestä

No tuota harrastavat kyllä eniten viranomaiset, ja uteliaat terveydenhuoltoalan ihmiset tietenki potilastietoja kattelevat selailunäytöltä ettei jää lokitietoja.

1Äänestä
  • Ei täällä olevat ja tänne liittyvät kyllä ole tollasia.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei täällä olevat ja tänne liittyvät kyllä ole tollasia.

    Juu eipä, ihan varmasti on urkittu minunkin tietoja.

    Äänestä

Se utsii 😄,,,,,

I

Ei nyt kyllä voi kun nauroo,mutta siitä huolimatta ....

Siä taidat tappoo minut ...

Itehän sanoit,että

Äänestä

menisivät itseensä.

2Äänestä

Kato ku piti alkaa tuomaan vanhoja aloituksia 🤣

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Laiton urkinta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu