Kenelle laitetaan lasku

Entiselle ratapohjalle Mustola - Keskusta -välille, keskelle kulkuväylää on joku kairannut syvän reijän, jonka halkaisija n 15 cm ja sama valopää on jättänyt sen suojaamatta ja merkitsemättä.

Kenelle voi toimittaa eläinlääkärilaskut?
3727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hahaha se reikä on ollut siellä varmaan 10 vuotta

Äänestä

Minun mielestäni kaupunki voisi tehdä tästä ratapohjasta kevyenliikenteen väylän mustolaan.
Kun katsoo viereistä polkua, joka jatkuu syrjäkadulta juholantielle, niin siihen on jo jaloilla äänestetty kevynliikenteen väylä!

Ja tämä polku on vielä eräs tämän kylän käytetyimmistä poluista.

Äänestä

sähkönsiirtomaksut voi laittaa jari-matille energian myynnin aloitteentekijälle!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Entiselle ratapohjalle Mustola - Keskusta -välille, keskelle kulkuväylää on joku kairannut syvän reijän, jonka halkaisija n 15 cm ja sama valopää on jättänyt sen suojaamatta ja merkitsemättä.

Kenelle voi toimittaa eläinlääkärilaskut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu