Olen alkanut antaa abortti haastatteluja kokemuksistani ja elämästäni. Minut otti huostaan eräs kiltti sairaanhoitaja 25 vuotta sitten. Hän vei minut osina muovikassissa kotiin. Kukaan sairaalan henkilökunnasta ei osannut epäillä mitään. Minä olin silloin täysin muussia koska olin tullut imuletkun läpi eikä minulla ollut jalkoja eikä käsiä eikä päätä koska ne oli jouduttu pilkkomaan koska muuten ei sikiö mahdu kohdun suusta ulos jos sitä ei pilkota. Se on abortin tekotapa. Näin minulle kertoivat eräät amerikkalaiset. Silloin sen on pakko olla totta. Kun saavuimme kotiin minusta tuli kaunis aikuinen. Se mikä olen tänään. Nyt minusta tulisi äiti mutta kysyn neuvoja miten ihmeessä ison lapsen saa tulemaan alakautta kun minutkin jouduttiin pilkkomaan. Minulle kun ei ole annettu valistusta että mistä se vauva tulee mahaan? Eräs perhetuttava yksi päivä (56v Pentti) sanoi että hän voi näyttää. Kun hän sitten näytti 🤢 🐛 sanoin ettei tuo voi olla totta, Anterosetä 85, on tehnyt tuota lapsesta asti minun kanssa eikä mitään vauvaa ole mahaan tullut. Tämä on minun elämäni tarina ja tämä on fakta. Julma kyykyttäjäväki tietenkin koettaa väittää muuta mutta se on vain merkki siitä ettei sananvapautta sallita ja minä olen oikeassa.
Tositarina menneisyydestäni
13
1006
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä tarina liikutti minut lähes kyyneliin ja uskon täysin joka sanan. Tämä todistaa vain kuinka julmaa on kyykyttää mies mukavuusseksiin ilman lisääntymistarkoitusta. Mies ei milloinkaan halua, seksiä jos ei tarkoitus ole lisääntyä.
- Anonyymi
Ensimmäisessä lauseessa heti yhdys sana virhe! Minä sentään osaan kirjuttaa yhdys sanat täydellisesti oikein.
- Anonyymi
Minä itkin liikutuksesta kun luin tätä. Kiitos kun kerroit tarinasi, se on niin opettavainen. 😢 En ymmärrä kuka nyt vois epäillä näin liikuttavaa tositarinaa. Kyllä minä uskoin kaiken 100%.
Kyllähän tässä kyynel vierii pitkin poskea. Mutta lähinnä naurusta....
- Anonyymi
Ettei nyt vain olis guuglella käännetty suoraan amerikan kielestä koska kuulin tämän jutun eräissä hellariseuroissa joissa olin kuvaamassa hurmoksessa täriseviä vanhuksia. Oli hirvee siivo ja liukas lattia kun seurat loppu. Tais mennä munasta tulleita vauvoja viemäriin litroittain sekä muita eritteitä.
- Anonyymi
Are juu froom junaitid steits? Siellä näitä ihmeitä tapahtuu.... Kaukana. Vähä kuin sillon kun keisari aukustukselta kävi käsky. Siitä on kauvan ja tapahtu kaukana eikä kukaan nähny. Ei Suomessa missä kaikki tapahtuu lääkärien valvonnassa eikä konitohtorit ja pastorit ja poppamiehet saa hoitaa ihmisiä.
- Anonyymi
Itkin liikutuksesta 😪 ja uskon joka sanan.
- Anonyymi
Kyykytysväki on naisen naiseuden riistäjä ja siittiöiden julma vihollinen.
- Anonyymi
Alkioille äänioikeus on vaadittava. Kuka tekee kansalaisaloitteen?
- Anonyymi
Jokainen siittiö on laulun arvoinen, jokainen mälli on tärkeä. Jokainen siittiö voi elää sen hetken vain jonka kohtalo on hälle määräävä.
- Anonyymi
Aloitus on liikuttava kertomus siitä factisesta factasta että 8 viikkoinen alkio ajattelee sujuvasti. Tämä on focus ja facta. Ajattelu alkaa viimeisten tietojen mukaan jo siittiössä koska siittiö osaa suunnistustaidot koska ei munsasolu ei eikä siinä ole elämää kuten siittiössä. Tästä syystä mies on naisen pää ja mies päättää päällään naisenkin puolesta mitä hänen tulee tehdä emättimellä munanjohtimilla ja kohdullaan. Näin luki viimeisimmässä lukemassani factallisessa biolokistieteellisessä kirjassa vuodelta 1921. Sen jälkeen julkaistu on pelkkää ropakandaa ja yksittäisten henkilöiden mielipiteitä.
- Anonyymi
Vain hinilisti ja fenimisti voi väittää aloituksen biolokistieteellistä factista factaa vastaan.
- Anonyymi
Aloituksessa on virhe. Minä olen jo 65 vee.
- pena -
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sä et pääse yli, mä en pääse yli
Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V1291548- 371451
- 681243
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa551200- 691014
Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei198996Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?
Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi255991- 74935
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää16850Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta
Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps106838