Kyyhkyselle

Mulla on nyt elämä vähän levällään minusta johtumattomista syistä. Musta tuntuu, että mut on varmaan kirottu. Musta on tullut aika kyyninen, mitä tulee kaksilahkeisiin. Periaatteessa pärjätään hyvin ilmankin.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä taas koen, että minä olen siunattu kuin elämän sunnuntailapsi, mutta kieltämättä sama kyynisyys vaivaa kun on ollut hyvinkin huonoja kokemuksia, mutta siunaus se sekin, ettei mitään ehdi alkaa jos on hieman erilaiset näkemykset miten asiat hoidetaan.

Äänestä

Tyhjänpäiväisiä panettamiset alakerran, tyhjänpäiväisistä terapian rakennelma.

Äänestä

harmaasävyisen peränpitäjän nettiklaani, erityisryhminä jäsennettävä tippaakaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mulla on nyt elämä vähän levällään minusta johtumattomista syistä. Musta tuntuu, että mut on varmaan kirottu. Musta on tullut aika kyyninen, mitä tulee kaksilahkeisiin. Periaatteessa pärjätään hyvin ilmankin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu