sähkö ritsa SUBARUN TEKELE JOTA toyota MAINOSTAA OMANAAN tyyppi merkinältään zcvbnklyesputy436.HAAAAAAAAAAAAAA VOI MITEN SÄÄLITTÄVÄÄ PASKAA TOYOTALTA.PXZVD4RYP SE ON SUBARU SUBARU SUBARU SUBARU.HIIIIIIIIIIIIIII
toyotan uusi..
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Paljonkos tuo viikonloppu lomasi kestää sieltä niuvan suljetulta osastolta? Toivottavasti heti maanantaina takaisin....
Mersulla tuokin asia on kohdallaan EQS 450 on siinä Tojolle haastetta 750 km Range ja muutenkin loistoauto.
Tuulilasin juttu itäauto skooda oktattia tahtoo öljyn vaihtoon jo 16000 kilometrin kohdalla vaikka pitäis kestää 30000 km, kerro miltä tuntuu? Onko se romu? On se.
Lainaa Tuulilasi ja lue sen juttu skoodaromusta.
Romuskoota öljyvaihtooon jo muutama kuukausi aaaaaaahaaaaaaaa haaaaaaa
Öljynvaihtoväli riippuu ajosuoritteesta Scodassakin .Onko Tojossa edelleen 1 vuosi/ 10 tkm . Öljynvaihtoväli ?
Ajosuorite ko. Skodassa kevyttä ajoa kesäaikaan eli Skoda-leirissäkin on huomattu normaalin 15 000 kilometrin öljynvaihdon olevan järkevää.
Harmi vain että kuluttajia kusetetaan mainostamalla ylipitkää 30 000 km öljynvaihtoväliä. Siihen pitäisi kuluttajalautakunnan puuttua. Vag-leirissä tuo kusettaminen on maan tapa, siksi niitten merkkien kauppa on romahtanut.
1v/ 15 tkm
Tarkoitatko sitä uutta sähkäri Toyota Sputnikkia?
Hyvin oli Skodalla kestotesti alkanut ei mitään vikoja. Parempi öljyt vaihtaa ennen kuin liian myöhään.
Selkänoja hajos uudesta skeidasta, skeida avto russiaaa
Skodasta kotiakkistai pohja tippu rämä auto
Japanissa sukeltajat raapii meren pohjamudasta sähkö tojoon metalleja joillla voi tehdä ruoste virtaa muutenkin ruosteiseen tojoon. Sairastuneisuus on suurta luokkaa kahden vuoden jälkeen sukeltajista on tullut mustekalan näköisiä YARIKSII