Taisi olla järjestetty jarrujen "pettäminen", ajoi hallitusti seinään että oli tekosyy keskeyttää ja livahtaa pois ennen muisteloita ja haastatteluja mitä inhoaa. Kaikkeahan voi tietysti sattua ja edelisen ulosajon jälkeen vielä todennäköisemmin, mutta jarrujen luulisi olevan tarkimmin tutkittu. Nyt sitten joutui Giokin keskeyttämään, ei tainut sekään haluta ajaa kisaa loppuun.
Räikkösellä petti jarrut
6
105
Vastaukset
- Anonyymi
Räikkönen johtaa päivän kuski äänestystä ylivoimaisesti vaikka keskeytti ulosajoon, ovatkin sopineet jo ennen kisaa äänestävänsä Räikköstä, muutenkin isojen maiden kuskit voittaa lähes aina riippumatta tuloksista. Olisihan se ollut mukava kun oliis päässyt pisteille niin olisi ollut jotain pohjaa äänestykseenkin. Hyvä tietysti sekin että on suosittu.
- Anonyymi
uLLATUS!! Ihme, että ei tapattanut itseään viimeisessä kilpailussa.
- Anonyymi
Marttyyrikuolema?
- Anonyymi
Bwoah!
- Anonyymi
Kallistukset persellään, Latifi ajoi samassa kohdassa, rättipäät ei vaan osaa. Miksiköhän viimeinen kisa annettu rättipäille, luulisi USA:n pitävän itsellään kun on oikeudetkin.
- Anonyymi
kitiskää, kitiskää, kitiskää, kitiskää......... kaikesta ......
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka343534- 113218
- 1422962
Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032635Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv742615- 441435
Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t61338Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli3971148Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos501053Kaikkea hyvää kaikki
Kaikkea hyvää kaikki ja positiivisia ja hyviä asioita. Kylmää on kovia pakkasia. Pikku hiljaa kevättä kohti taas. Voimaa6900