Ne oli tosi hyviä

Koulussa ne lindströmin pihvit. Löysin eineksen missä on lundströmin lihapullii ja muussii. Neki hyviä.

Kuka valasee mikä on lindströmin pihvie ero esim jauhelihapihveihin? Jotka neki on hyviä
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikös niissä Lindströmeissä ole punajuurta seassa? Siitä se väri ja maku...

Äänestä

Punajuurta seassa, se tekee niistä niin hyviä.

Äänestä

Juurevaa viiniä mutta sen väriä ei pidä kaunistella 😂🤣😅 oon teks-ttannu.. käytättekö ohvia?

Äänestä

Punajuurimaalla vilisee kovaleukaisia..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Koulussa ne lindströmin pihvit. Löysin eineksen missä on lundströmin lihapullii ja muussii. Neki hyviä.

Kuka valasee mikä on lindströmin pihvie ero esim jauhelihapihveihin? Jotka neki on hyviä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu