Katseletko sinä formulakisoja?

Anonyymi

Kun henkilö seuraa ja katselee Formula-1 kisoja niin se osoittaa että hän on jäänyt henkiseltä kehitykseltään lapsen tasolle. Meidän työpaikalla työnjohtaja kysyy ensimmäiseksi työnhakijalta että katseleeko tämä formulakisoja, jos vastaus on kyllä niin hänelle sanotaan heti näkemiin ja toivotetaan hyvää sekähauskaa loppuelämään.

7

181

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vielä pahempi on jos lisäksi kiistelee keskustelupalstalla F1 pelleilystä :D

    • Anonyymi

      "Jatkossa F1-lähetyksiä Viasatilla kommentoi lajin kaksinkertainen maailmanmestari Mika Häkkinen. Loput tiimistä julkaistaan tammikuussa"
      Täytyy varmaan katsoa sitten ilman ääntä. Häkkinen selostaa vielä ensimmäisen kierroksen tapahtumia, kun kärkipää on viimeisillä kierroksilla.

    • Anonyymi

      EN!!!

    • Anonyymi

      Näkeekö niitä tv:stä? En ole huomannut.

    • Anonyymi

      Heikompi henkinen taso on niillä F1-kuljettajilla. Ajatelkaa; kaverit ajaa ympyrää hirveetä vauhtia ja uskovat olevansa rohkeita. Täysin absurdia toimintaa.

    • Anonyymi

      Jos työpaikalla esimiestä kutsutaan työnjohtajaksi, niin onko kyseessä korkeasti koulutettujen älykköjen työpaikka?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      102
      6335
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3647
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      182
      2338
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      240
      2185
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      182
      1858
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      294
      1681
    7. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      9
      1395
    8. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      69
      1144
    9. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      121
      1120
    10. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      1100
    Aihe