Eli -17 mallin Avensis. Saako keskuslukituksen väläyttämään vilkkuja? Lieneekö ominaisuus, mutta sitä ei tee.
Avensis keskuslukitus/vilkut
5
806
Vastaukset
- Anonyymi
Saisitko itselläsi ”lampun välähtämään” kun ei sitä tee..
- Anonyymi
Kylläpä sinä olit tänään anteliaalla tuulella.
Annoit kaverille auttavaisesti noinkin pätevän neuvon - näitähän täällä yleensä tarjotaan.
- Anonyymi
Minulla sama ongelma. Mielestäni aikaisemmin väläytti, mutta ei enää..
- Anonyymi
Oishan se hienoo jos valot välähtäis kaupan parkkipaikalla kun ovet lukitaan. Mutta ei! Avensis vaan on kaikkine pikkuvikoineen sellainen ja hyväksyttävä se sellaisenaan tai vaihtaa automerkkiä. Muuta ei ole tehtävissä. On muuten hiton moinen meteli uuden avensiksen ohjaamossa. Rengasäänet tulee lujaa 100 kmh vauhdissa että joutui vieruskaverin huulilta lukemaan mitä yritti sanoa.
- Anonyymi
Lähitapio on eri kuin instru. Kipuilleena maksuissa luulin olevani tosi kipeä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881297Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341038- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75846
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54822Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39774