Hei. Rajoitin syömistäni taas sujuvasti 7pv ja liikuin 20 000 askelta päivässä lihaskunto. Nyt oon kuitenkin tänään ja eilen ahminut aivan vitun järkyttäviä määriä enkä olo edes jaksanut oksentaa. Oon oikeesti ahminut yhteensä tänään ja eilen varmaan 7 000kcal. En oo kumpanakaan päivänä liikkunut tai ahminnan aloitettua käynyt vaa’alla. En uskalla edes kuvitella kuinka helvetin paljon ja pysyvästi mun paino on noussut. Vikkejä miten voisin rankaista itseäni tästä? Entä miten saan seuraavan viikon aikana kulutettua tarpeeksi jotta en liho ihan niin paljon? Riittääkö jos paastoan ja liikun 30 000 askelta päivässä lihaskunto ja hyppynaru jumppa? En usko että sorrun tollasen jälkeen ahmimaan kun teen sitä niin harvoin ja mä opin nyt kuinka kamalaa se on. Auttakaa läskiä.
Ahmin taas
Anonyymi
1
208
Vastaukset
- Anonyymi
Riittää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1126949Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1034648L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa473918TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133314Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6651958Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2151318- 661318
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551273Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j501256Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise12952