Nyt Varkaus rahhoo Talibaneille

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/6b44ebc7-7ce5-4b92-8da6-15b6e6dcdfa6 tai Afganista tulee väkeä seisoskelee Erärepun eteen uudet vaatteet kännykät kädessä
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se on Persut pakkorako tai rakkopako

Äänestä

Naiset pitäisi lennättää Suomeen. Saisi jokainen peräkkäin poika itselleen naisen.

Äänestä
  • Mikä peräkamarin?en asu kenenkään olohuoneesta kuten Persut

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mikä peräkamarin?en asu kenenkään olohuoneesta kuten Persut

    Minä asun äitini peräkamissa, olen vasemmistolainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/6b44ebc7-7ce5-4b92-8da6-15b6e6dcdfa6 tai Afganista tulee väkeä seisoskelee Erärepun eteen uudet vaatteet kännykät kädessä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu