Arvaapa mikä mut tähän taas toi

No se rakkaus sinuun mies. Sydänalassa taas polttelee. Menen pois saman tien. Ei muuta nyt :)
655
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hyvää huomenta! :)

Äänestä
  • Huomenta :)

    Äänestä

  • Jaa niin sekö.

    Äänestä

Uskon vain jos jää kanssani kaksin vaikka viikoksi eikä kaipaa muualle.

Äänestä
  • Vaikka loppuelämäksi hänen kanssaan. Enkä pitkästy ikinä siihen olemukseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

No se rakkaus sinuun mies. Sydänalassa taas polttelee. Menen pois saman tien. Ei muuta nyt :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu