Terveyspassi tulevaisuudessa.

Nythän on tämä koronapassi, joka tulevaisuudessa tulee laajenemaan ja sisältämään monenmoista dataa, mikäli eliitin agendat toteutuvat. Ihmiset id-sirutetaan.
Kiinassa on jo alettu keräämään kansalta dna näytteet.

Tämä tulisi olemaan katastrofi sperman luovuttajille.. Tarvitaan vain lapsen dna näyte ja sitten lyödään se koneelle hakuun. Kone löytää sitten hetkessä vastaavuuden ja näin on lapsen biologiset vanhemmat tiedossa .
Perästä kuuluu sitten kutsu käräjäoikeuteen ja sieltä elatusvelvoitteet, vaikka muuta olisi sovittu.

Ihmisten olisi syytä herätä vastustamaan tätä meneillään olevaa agendaa valvonta/kontrolliyhteiskunnasta.
-Emme me sellaista halua, vai kuinka?

1

125

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Koko ajan vastustan. En ole hankkinut älypuhelin. Olisin se saanut ilmaseksi.Ei kiitos. En ole ottanut pankki tunnuksia. En ole oma kanta. pankki kortti toki on. En ole some: Insta en F.B. Vaikka kaikki siellä jo on. Osaan elää nauttia elämä ilman että sitä pitäisi kertoa some ja päivitäkin .Avaan mielumin radion kuin Tv. Luen paperisia kirjoja.En siis kuntele äänikirjoja.Huomanut ihmiset jotka some.Eivät kykenen aitoihin keskusteluihin.Puhuvat kuin pikaviestit,hypien asiasta toiseen ilman mitään asiaa.Terv. vaan Itä-Helsinki 94

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      92
      2167
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      45
      2122
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1855
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1271
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1151
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1100
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      57
      1043
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      67
      956
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      285
      910
    Aihe