Nythän on tämä koronapassi, joka tulevaisuudessa tulee laajenemaan ja sisältämään monenmoista dataa, mikäli eliitin agendat toteutuvat. Ihmiset id-sirutetaan.
Kiinassa on jo alettu keräämään kansalta dna näytteet.
Tämä tulisi olemaan katastrofi sperman luovuttajille.. Tarvitaan vain lapsen dna näyte ja sitten lyödään se koneelle hakuun. Kone löytää sitten hetkessä vastaavuuden ja näin on lapsen biologiset vanhemmat tiedossa .
Perästä kuuluu sitten kutsu käräjäoikeuteen ja sieltä elatusvelvoitteet, vaikka muuta olisi sovittu.
Ihmisten olisi syytä herätä vastustamaan tätä meneillään olevaa agendaa valvonta/kontrolliyhteiskunnasta.
-Emme me sellaista halua, vai kuinka?
Terveyspassi tulevaisuudessa.
1
134
Vastaukset
- Anonyymi
Koko ajan vastustan. En ole hankkinut älypuhelin. Olisin se saanut ilmaseksi.Ei kiitos. En ole ottanut pankki tunnuksia. En ole oma kanta. pankki kortti toki on. En ole some: Insta en F.B. Vaikka kaikki siellä jo on. Osaan elää nauttia elämä ilman että sitä pitäisi kertoa some ja päivitäkin .Avaan mielumin radion kuin Tv. Luen paperisia kirjoja.En siis kuntele äänikirjoja.Huomanut ihmiset jotka some.Eivät kykenen aitoihin keskusteluihin.Puhuvat kuin pikaviestit,hypien asiasta toiseen ilman mitään asiaa.Terv. vaan Itä-Helsinki 94
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658