Siihen suuntaan nyt alkaa yleinen keskimääräinen arvio menevän eri bmw autoissa. Bensa laitteista hankkinut käyttäjien vihjailua. Pitää olla massit kunnossa jos bmw on käytössä on sääntö ja osa kyllä rahoittaa velalla bmw käyttönsä.
Laaduttomia joka versio? 200tkm ja lukuisia korjauksia?
Anonyymi
5
86
Vastaukset
- Anonyymi
Keskituloisen ei kannata missään nimessä hankkia Bemaria. Uutena liian kallis ja vanhana ylläpito liian kallista.
- Anonyymi
Kallista joo...
530d ajoin 110tkm-350tkm välisen pätkän, saldona 1 raidetangonpää.
Eli ihan pa*kojahan nää on🤣- Anonyymi
Sulla on ainakin Suomen kestävin Bmv. Onnittelut !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sulla on ainakin Suomen kestävin Bmv. Onnittelut !
Jep. Jo lottovoittoon verrattavissa oleva BMW!!
- Anonyymi
Kateus on rumaa ja se paljastuu aina näistä jutuista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin30610905IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3357554Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862057Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut822043Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1251817Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61561- 1101221
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin491013Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26868MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772