etkö tykkääkään musta yhtään mies? En kestä tätä ainaista epätietoisuutta aina.
Haluan tietää ja heti
Anonyymi
701446
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 70
Vanhimmat
Tykkään jos oot eräs..
Minä oon hoo enkä kukaan muu.
Tykkään tietenkin.
R.
R niinku Rakas Rikuni?
Kyllä, jos tunnet niin.
Rakastan eri nimistä. Kivaa iltaa mun mentävä on.
Kenestä tykkäät? Jos olet Riku niin silloin ei osu. Aloitus olisi voinut olla multa ja hän on R. Sivusta
R <3 J
Ei osunut. Sivusta
...
:)
Roosa?
en sitten yhtään pidä olet pilannut koko elämäni!!!
Miten muka? Ihan kohtuuton väite.
Aika hyvin , anonyymi aloittaja on pilannut elämäsi. Olisikohan itselläsi mitään osuutta asiaan.
Hyvin tuumattu.
Riku on ihana💖
Ai Rantala?
Et voi olla tosissasi. Kyllä tulee suuri nolous koko ammattikunnastasi mieleen. Jotain hahmotuskykyä ja realismia vissiin pitäis olla..,
Kukas muu🤣
On kyllä epätoivoista pööpöilyä. Hetki meni edes tajuta, että noinko huonosti on asiat
Ei ollut muuten aloittaja tässä kumpikaan teistä. Mistä päättelit ammatin?
Minulle iski harvinainen säälinpuuska, niin en kerro.
No himpun verran näissä merkeissä, säästetään loppu tunteiden palo sinne oikeaan elämään.
Ei ole mitään tekoelämää olemassa. Samat tunteet koko ajan ja niitä kannan mukanani kaikkialla. Ei niitä voi välillä sammuttaa. Mutta leikkikää te.
Voi sitä tykkäämisen määrää. Se on mittaamaton H naista kohtaan. K mies tietää.
Ihana viesti. Tykkään :)
Tykkään vielläkin. Käyttäydyit torjuvasti kun olin hieman tavallista rohkeampi. Kun en voi tutustua sinuun, niin on erittäin vaikeaa kertoa.
Ajattele mitä haluat ja kerro sen suoraan. Jos haluat jotain tapahtuvan, niin etene vaiheittain. Ensin tutustut ja pyydät näkemistä ja myöhemmin kerrot tunteistasi ajatuksistasi. Ainakin näen tämän järkevällä lähestymistavalla.
Kuka käyttäytyi torjuvasti?
No et oo ollut tavallista rohkeampi tai en ole sitä huomannut. Ehkä silloin joskus. Mutta säikähdin jotain enkä ollut torjuva, olin paniikissa silloin kerran.. harmittaa se vieläkin, taisin pilata silloin jo kaiken.
En käyttäydy torjuvasti vaan yritän yleensä käyttäytyä normaalisti kun tekisi mieli hypätä kaulaan. Ettet pidä mua ihan huIIuna.
Älä sie sitä mieti. Halusin ja haluan vieläkin sinut, näetkö nyt? Me ollaan kova pari, meitä ei kukaan pysty pelotteleen. Rakas nainen oot. m>n
Ei pystykään pelottelemaan meitä, ei me sellaisia olla:) Mutta en nyt ihan varma ole oletko hän, tietenkään. Rakas oot sinä, jos hän oot :)
K mieheltä H naiselle.
Höpö höpö siellä. Minä, nainen, aloittaja ja olin tuossa myös. Tiedät itsekin, että kukaan muu ei tee sitä kuin sinä, vastailee itselleen ja tulee omia harhaisia ajatuksiaan. Hanki jo elämä. Pas,kaako muiden tunteita kyttäät päivittäin, kun itse et tunne kuin katkeruutta. Mene pois jo.
Ei se auta jos esittää jotain muuta kuin on, että sanoi vastaväittäjän tekevän niin. Narsistinen ja lapsekas ad hominem
Olet sinä säälittävä. Mutta toivotaan että sulla on joku elämässä, joka katsoo perään. Hyvää loppiaista kukkahattutätillekin. Kyllä se siitä.
Olen ajatellut paljonkin mitä haluan. Kyllä mä sut haluan nähdä ja tutustua.
Sä olit kyllä rohkea, huomasin. Paljon rohkeampi kuin minä. Mun olisi pitänyt ymmärtää käyttäytyä toisin, anteeksi. Voin luvata, että mitään en sinulta salaa, enkä kiertele enkä kaartele, jos jonain päivänä onnistumme toisemme kohtaamaan.
(Kunhan ilmoille huutelin, eräälle tarkoitin. Eikä haittaa, vaikka olisikin ollut trollin kusetusta ja varmaan olikin)
Tykkään susta edelleen ja paljon, mikäs on nyt että noin kuvittelet? :)
Ikävä vaan ja .. ja :)
Irl tykätään. Täällä vaan trollataan.
Naiselta eikä ollenkaan kevytkenkäinen tämä nainen. Nunnaksi voit kutsua tällä menolla, jos se mies ei tuu ja ota mua pian..
Täältähän saa sellaisen vastauksen, kuin haluaa. Valinnanvapautta riittää.
Joo ja aloitus on joulupäivältä. Vanha. Tarviiko sitä enää nostella. Unohtakaa jo.
Tarvii nostella. Vaikka vanha. Ihan muuten vaan. Aina vaan ja ikuisesti. En unohda.
Ihanasti sanottu. En minäkään unohda, mutta alkaahan se jo muita suututtaa, jos tätä aina vaan nostellaan.
Antaa muita suututtaa vaan ihan rauhassa. Ei se mua haittaa. En aio unohtaa. Halusin vaan muistuttaa. Hyvää loppiaista!
Aamulla sitä mieltä, illalla eri mieltä.
Sinäkö oikeasti annat anonyymien provojen heitellä tunne-elämääsi laidasta laitaan ja päättelet niiden perusteeella, että millä tuulella joku ihminen on? Äly hoi älä jätä
En minäkään ole unohtamassa. Välillä vaan ärsyttää tuo säälittävä elämättömien lauma aukomassa mitätöntä suutaan. Olenko nyt riittävän kärttyinen? :) En sulle kuitenkaan.
Tämä ei ollut samalta kenelle juttelit.
Ei tuo kommentti ollut samalta. En voi täällä jokaista kommenttiasi päivystää. Muut vastaa kun en ole täällä. Mulla on noita sihteereitä täällä :)
Niin ja hyvää loppiaista kun meinaa unohtua. Vain sinulle aloittajalta.
Silloin ei ole hätää kun tietää, ettei ikinä unohdeta. Ei, vaikka sattuisi mitä. Hyvä kun annat kuulua ja pidät puolia. Pidän tuollaisesta tyylistä. :)
Kiitos. Vielähän tuon ehti.
"Mitätön lauma"ja mitä lie, voi pyhät hyssykät puheet ainakin kuin teinillä.
No tuo mieheksiluulija. Käväisin täällä tänään useampaan otteeseen (vapaapäivä) ja kuinka ollakaan, joka viestiketjussa (ei siis minun vaan kaikkien naisten) tuo elämätön lässytti taas mies oot mies oot mies oot :) Palstalla missä jokainen selväjärkinen tietää että 3/4 osaa kirjoittajista on naisia. Mutta kun ei ihmisellä ole minkäänlaista elämää koskaan ollut, mitä se voi mistään ymmärtää.
Ai että oikein 3/4 osaa😅
Lopeta jo nämä
En todellakaan ole lopettamassa näitä. Kukas v*ttu sinä olet siellä käskemässä. Kirjoitan tasan niin kauan kuin itse haluan ja kenelle haluan.
Ei se trolli sulle eikä tutuilles kirjoita, mustasukkaile vain rauhassa vaikka banneihin saakka niin saat vähän hermolomaa
Tykkään tai se on lievästi ilmaistu..
Nyt oli kaunis kommentti. Kiitos siitä. Olet ihana.
Niin olet😘 hyvää yötä
Voi että.... Mitä tää pa**a on mitä täällä lukee tääklä joka päivä, toiv ei ole muita osapuolia jotka kärsii tästä kusetuksesta.
Miksi valittaa "paskasta" mitä täälä on, koska täälä ei ole pakko käydä? Ja jos se aloituksessa mainittu epätietoisuus harmittaa, niin kyllä siihen toiseen monesti saa yhteyden suoraan, jos vain haluaa.
Hyvää yötä ihana. Ihana kun olet.
Ei tuo kommentti ollut aloittajalta. Mitä höpiset?
Kusetus, epätietoisuus.. mene ja tiedä. Täälä mitään kusetuksia ole. On vain ihmisten toiveita ja harhoja.
Referoin ketjun.
Ei sen kummempaa. Koittakaa jaksaa täällä.
Oikeesti.
Levollisia unia🌠
Ihan tyhmä viesti sulla. Vähän ylimielinen. Ei jatkoon.
Kiitos. Oon nähnyt elämää muualtakin kuin saunan luukusta joten ei haittaa arvostelut täällä.
Sua ärsytti jostain syystä. Miksikähän.
Oon jättämässä tätä saittia ja asioita tänne joten siitä syystä kirjoitin mitä kirjoitin. Ylimielisyys on minun elämästäni ja asenteestani tosi kaukana. Tietäisit sen jos tuntisit yhtään minua ja elämääni.
Älä huoli. Kyllä se elämä nuiji. Nuiji se Niemelän kanankin. Minä sen tiedän.
🌠