Vinkatkaa rokotevastaiset ehdokkaat

Kekä tai kekkä on sellasia? Voin kerrankin äänestää.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaikki myönteisiä

Äänestä

Eipäs ole. Koronatyranniaa vastaan taistelevia on mukana vaaleissa. Ja heitä todella kannattaa äänestää. Eihän tämä hulluus muuten ikinä lopu.

Äänestä

EI KETÄÄN NYKYISISTÄ,UUTTA KEHIIN JA SELLASII JOTKA EI OO LAMPAITA!!!!

Äänestä

Aasi on viksumpi kuin sinä.

Äänestä

Rokotevastaisten valittujen tilalle voi tulla korvaaja nopeasti omikronin levitessä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kekä tai kekkä on sellasia? Voin kerrankin äänestää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu