Kaivatullasi on joku toinen?
Vastaukset 16
- Anonyymi
En tiedä siitä mitään. Voin rauhassa kuvitella että se rakastaa vain mua. Tuskin vaan koskaan tietää enempää.
- Anonyymi
Melko sairasta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Melko sairasta
Höpö höpö. Sehän voi olla tottakin että rakastaa mua. Rakastellaan kun sinä kiukuttelet täällä palstoilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Höpö höpö. Sehän voi olla tottakin että rakastaa mua. Rakastellaan kun sinä kiukuttelet täällä palstoilla.
Naisena esiintyminen ei kyllä luo sellaista turvallisuuden fiilistä mitä toi tarvii.
- Anonyymi
Sä olet todella vastenmielinen
- Anonyymi
Ei miltään. Hänellä oli koko ajan muitakin ja tiesin sen.
- Anonyymi
Helpompi unohtaa ja päästää irti tunteesta.
- Anonyymi
Pahalta tietenkin. Mutta asia olisi vaan hyväksyttävä silloin. Suru olisi surtava pois.
- Anonyymi
😄👍🏻
- Anonyymi
Tosi ärsyttävän muijan saanut. Ei käy kateeksi.
- Anonyymi
Tumma ja tulinen ulkomaalainen kaunotar 💃
- Anonyymi
Älä enemmän ja koe asioita itse. V*ttuako täällä kyselet.
- Anonyymi
Hänellä on useita naisia.
- Anonyymi
Näin on. Puoli vuotta asiaa makusteltuani totean, ettei liene onnellinen heistä yhdenkään kanssa. Mutta mitäpä ne hänen naisensa tai asiansa mulle kuuluu.
- Anonyymi
Kaivattuni varmaan arvostaa että kerrot sen täällä kaikille.
- Anonyymi
Ihan kamalalta😢
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051730
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä441237Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk23980Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS44903Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita172829Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13780Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201713- 46699
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?14672Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40626