Kaivatullasi on joku toinen?
Miltä se tuntuu kun
16
1591
Vastaukset
- Anonyymi
En tiedä siitä mitään. Voin rauhassa kuvitella että se rakastaa vain mua. Tuskin vaan koskaan tietää enempää.
- Anonyymi
Melko sairasta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Melko sairasta
Höpö höpö. Sehän voi olla tottakin että rakastaa mua. Rakastellaan kun sinä kiukuttelet täällä palstoilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Höpö höpö. Sehän voi olla tottakin että rakastaa mua. Rakastellaan kun sinä kiukuttelet täällä palstoilla.
Naisena esiintyminen ei kyllä luo sellaista turvallisuuden fiilistä mitä toi tarvii.
- Anonyymi
Sä olet todella vastenmielinen
- Anonyymi
Ei miltään. Hänellä oli koko ajan muitakin ja tiesin sen.
- Anonyymi
Helpompi unohtaa ja päästää irti tunteesta.
- Anonyymi
Pahalta tietenkin. Mutta asia olisi vaan hyväksyttävä silloin. Suru olisi surtava pois.
- Anonyymi
😄👍🏻
- Anonyymi
Tosi ärsyttävän muijan saanut. Ei käy kateeksi.
- Anonyymi
Tumma ja tulinen ulkomaalainen kaunotar 💃
- Anonyymi
Älä enemmän ja koe asioita itse. V*ttuako täällä kyselet.
- Anonyymi
Hänellä on useita naisia.
- Anonyymi
Näin on. Puoli vuotta asiaa makusteltuani totean, ettei liene onnellinen heistä yhdenkään kanssa. Mutta mitäpä ne hänen naisensa tai asiansa mulle kuuluu.
- Anonyymi
Kaivattuni varmaan arvostaa että kerrot sen täällä kaikille.
- Anonyymi
Ihan kamalalta😢
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 67990
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies123982Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k507858Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768