Toyotan uusimmat mallit

ovat aika hyvän näköisiä. Eivät enää harmaita anteeksipyytäviä kuin joskus ennen.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sen kertoo myös myynti.
Uudet, veret seisauttavat tilastot tulevat muutaman päivän kuluttua.

Äänestä
  • Viime kuun jälkeen Wv:n etumatka oli 9000kpl.
    Tuskin tuossa mitään isoa muutosta tapahtuu.

    Äänestä

Suoraan harmaasta setätyylistä pokemoniin ja vaarit kokevat olevansa muorekkaita, hihii!
Rumia kuin lapsen legot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ovat aika hyvän näköisiä. Eivät enää harmaita anteeksipyytäviä kuin joskus ennen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu