Paras kyrvänjatke on prätkä. Ei mikään vingutin vaan vanha täryjyrä HarleyDavidson. Kun HD päräyttää tontille jykevine soundeineen, kastuu mimmien pöksyt. Alkaa taistelu ! Litisevissä pöksyissään pimut pyrkivät kyytiin hieromaan kiimaista tussuaan kiihoittavasti tärisevään takasatulaan. Orkkua pukkaa kun kahvasta käännetään liikkeelle lähtiessä. Ekstaasi jatkuu koko matkan. Perille päästyään kimulit ovat jo kypsää kauraa. Suoraan sänkyyn ja mela heilumaan. Esileikkejä ei enää tarvita. Kyllä HD-Mies tietää millä torttu lohkeaa
Paras kyrvänjatke
Anonyymi
3
143
Vastaukset
- Anonyymi
Ostan kun on taas kelejä niin tuon Honda Supercubin. Siinä on prkl menopelien menopeli.
- Anonyymi
Minä kun olen aina kuvitellut että se on BMW. Minulla on autona sekä moottoripyöränä BMW kun on niin pieni pili. Täytyy ilmeisesti vaihtaa, mutta HD ei valmista autoja. Mitäs aloittaja suosittelisi?
- Anonyymi
Jenkkipaska on jenkkipaska. Chevy, Ford, Tesla näin alkuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18822442Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant839651Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.467622Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886408SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896113Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot485112HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1174765Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074489Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo992218Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k871498