annoin sulle päin näköä muiden puolesta rautahammas?
Vuosien ajan, kun tunnen jälkesi.
En kyllä ole koskaan tuntenut kauniimpaa ja pimeämpää kuin mielesi. Sain muuta kautta oppini, etkä siihen pysty sinä.
Ikävä?
No mutta mikä se sellainen tunne on? Veikö kissa kielesi mr kaunis mieli rakas.
Vuosien ajan, kun tunnen jälkesi.
En kyllä ole koskaan tuntenut kauniimpaa ja pimeämpää kuin mielesi. Sain muuta kautta oppini, etkä siihen pysty sinä.
Ikävä?
No mutta mikä se sellainen tunne on? Veikö kissa kielesi mr kaunis mieli rakas.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kysymys kuuluu, että teitköhän vaan hallaa itsellesi?
Missä lie aineissa koko ukko
Ressukka aina muitten puolessa.
Loppuun asti.
Joko aloittajalla alkaa ns vaijeri katketa päästä? Nyt kun tiedän sinusta kaiken ja enemmän niin nautin tästä. Sain sinut jumiin palstaharhaan ja täällä sinä nyt raivoat jatkuvasti tuulimyllyille ja täysin ventovieraille luullen jokaista ilkeää aloitusta tekeleekseni. Suunnitelmani onnistuikoska sillä välin kun sinä hukkaat täällä aikaa, minä aion elää ;)
Ootko sinä miettinyt koskaan sitä, että jos joku luulee ilkeitä kirjoituksiasi sinun tekeleiksesi, niin siihen voi olla syynsä. Sinusta riippuvaisia tai riippumattomia. Aika hurja ajatus muuten tietää jostain ihmisestä kaiken, en usko että kukaan pysty tommoseen.
Kyllä siihen voi olla syynsä. Skitsofrenia 😂
Ilmeisesti meitä on aika paljon.
Niinhän teitä on .
https://keskustelu.suomi24.fi/ryhmat/lesbo-gay-bi-ja-trans/gay?page=1 Mene omiesi joukkoon ulisemaan
Ihan käsi hommilla mennään, se riittää mulle:)
Mene hoitoon!
1.2. lääkärille aika.
Sinä et ole yhtään mitään etkä tule ikinä olemaankaan. Nostelet itseäsi jalustalle täällä suoli24sella kuin joku pyhä itämaan tietäjä juuri siksi että et todellisuudessa tiedä juuri mitään mistä sinulle olisi hyötyä. Luulet olevasi kovinkin viisas ja muita aina askeleen edellä minkä vuoksi olet huolimaton omissa "jäljissäsi" kun aliarvioit muita eikä sinun nettitrollin jäljistä jaksa kukaan edes kiinnostua ja siksi sinä täällä jankkaat hörhöjuttujasi ja mustamaalaat toisia ihmisiä jatkuvalla syötöllä. Hanki apua tuohon omaan huonoon oloosi niin ei tarvitse polkea toisia alas jotta itse tuntisit paremmuuden tunnetta.
Kuka on AP luulojesi mukaan. Vai pyritkö vain vihjailemaan, jotakin henkilöä kohti.
Tietäjät tietää .
Tietäjät tietää se on totta. Mutta noinkin yksinkertainen asia , kuin AP ei liene kovin vaikea tunniste. Itämaan tietäjät ei halvenna ensinkään ihmisiä, eikä tarvi tukijalustoja olemiselleen.
Halpamaista ja sairasta kuvittelua klo 13.12.
Jos oppisit jo löytämään ihan oman minäsi, olet kuinka sairas tahansa!