Persujen mielestä hommaa rokkoo

On pokkoo ja Koronaa 120 viikossa ei ihme että ex Puheenjohtaja siirrettiin sivun kohta siirtävät myös kh Puheenjohtajankin
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Manataan 7.1 koronaluku38 Varkaudessa

    Äänestä

Olipa hauska lukea teidän murretta. Ei mulla muuta. >Kokkola<

Äänestä

Täällä kateelliset huuteloo ja valheita kertoiloo kun persuilla rokkoo ja mieli tekis mukkaan.

Äänestä
  • Tämä persuille katkera tyyppi taisi olla ihan jäsenenä, mutta sai sitten käytöksestään lähdön persuista, yritti uudelleen nyt päästä persuihin mutta eivät ottaneet, lie ihan Purra pistänyt kiellon kun kävi melkein kiinni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On pokkoo ja Koronaa 120 viikossa ei ihme että ex Puheenjohtaja siirrettiin sivun kohta siirtävät myös kh Puheenjohtajankin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu