Ostin purkin Biltema jarrusatulamaalia jotta voisin siistiä jarrusatulat korjauksen yhteydessä.
Surkea tuote. Ei saa siistiä tasaista pintaa.
Kuivuttuaan jää nihkeäksi, siis lika tarttuu hyvin.
Ei estä ruostetta.
halpaa
Suositus: Älä Osta
Biltema jarrusatulamaali
5
3111
Vastaukset
- Anonyymi
Oliko jarrusatulat puhdistettu hyvin ettei niissä ollut metallin päällä rasvaa tai muuta likaa?
Eihän tuon pitäisi olla mitenkään erityisempää maalia, vain parempi lämmönkestävyys.- Anonyymi
Jarrusatulat oli puhdistettu täysin ruosteettomiksi puhaltamalla.
Purkissa lukee jarrusatulamaali. 36-338
Kyseessä oli alumiinia muistuttava väri (hopea).
Jälki on kammottava.
Pensselillä käsketään sutia, olisiko ruiskulla tullut parempi jälki, tai muun värinen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jarrusatulat oli puhdistettu täysin ruosteettomiksi puhaltamalla.
Purkissa lukee jarrusatulamaali. 36-338
Kyseessä oli alumiinia muistuttava väri (hopea).
Jälki on kammottava.
Pensselillä käsketään sutia, olisiko ruiskulla tullut parempi jälki, tai muun värinen.Puhellettuun pintaanko sitten maalasit? Et pessyt Bräkleenillä tai IPA:lla..? Ihmekään, ellei lopputulos miellytä. Tuo Bilteman jarrumaali on ehdottomasti hintalaatusuhteeltaan markkinoiden parasta, kestää lämpöä hyvin ja sillä SAA HELPOSTI SIISTIN PINNAN, kun pohjat on tehty hyvin.
- Anonyymi
Maalaa vasaralakalla esim Maston.
Saa useita sävyjä. Siisti pinta ja kestää ruostetta.- Anonyymi
Jep, muttei lämpöä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
voitaisiinko unohtaa se sotku?
Olisiko mahdollista aloittaa puhtaalta pöydältä vielä? Ikävä sua ****735091- 1323527
- 982295
Milloin nainen saan sinut?
Kanssani eroottisiin hetkiin? Tiedät ja tunnet kovan haluni, hellyyden myös. Onko vastauksesi edelleen, että en tiedä, e201945Ovatko persut tehneet jo päätöksen ulkopolitiikastaan?
Persujen olisi hallituspuolueena syytä tehdä jo päätöksiä siitä, aikovatko he olla pro-Ukraina vai pro-Trump eli pro-Put2291728Haluan että tiedät tämän
Jos luet täällä. En ole sinulle vihainen, vaikka asiat menivät niinkuin menivät. Ajattelin, että et tykkää minusta, jonk851527Jee! Palsta toimii jälleen!
Viestiarkisto näkyy ja kaikki pelittää. Tätä on odotettu, vaikka ei tässä mitään odotettavaa ole ollut.251387A, teksteistäni löydät itsesi
jos luet tarkkaan. Vain epäsuorasti voin tunteeni myöntää, en halua minkään rikki menevän. Kaipaan sinua ja odotan näkem261367- 371345
- 151265