Kyllähän mä kieltämättä vähän

ihmettelin sitä touhua, mut aattelin vaan et "rakkaudesta se hevonenkin potkii" ja koitin jotenkin ymmärtää, vaikka kieltämättä tiukkaa teki, mut siis nyt ymmärän miksi tuo kaikki, anteeks 😘😂🤭😳
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin joo, samoin tiällä...??

Äänestä

Ymmärtää koitettiin täälläkin, pitkäänkin mutta jossain vaiheessa tulee sen ymmärätmisenkin raja vastaan.

Äänestä

Ei potki enää .

Äänestä

Mitä anteeksipyydettävää sulla aloittaja on?

Äänestä

Varmaan kiva varastaa kaikki, mikä irti lähtee ja tuhota loput. Hevonen ei potki rakkaudesta. Teitä kusettaja huijareita tuntuu olevan vähän joka piirileikis mukana.

Äänestä
  • höh, minä en ainakaan ole sellainen :(

    Äänestä

Ehkä itse teet niin. Tai olet tehnyt. Ja nyt mitä, joku on ihastunut saatko siitä pisteet. Hölmö olet jos noin sanot toiselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ihmettelin sitä touhua, mut aattelin vaan et "rakkaudesta se hevonenkin potkii" ja koitin jotenkin ymmärtää, vaikka kieltämättä tiukkaa teki, mut siis nyt ymmärän miksi tuo kaikki, anteeks 😘😂🤭😳

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu