Vähenee vähenee

Ja edistyy edistyy, eiks se oo hyvä.
Niin sen onnellisuuden vaan pystyy näkemään toisesta, sen sain tänään kuulla, että, et ole aikoihin ollut noin onnellisen näköinen.. Jaa'... Mietin hetken.. No jooo, ehkä se pitää paikkansa, kun ihminen johon oon kallellaan muisti mua❤️..
15614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Huolehdi, ett muistat myös sitä toista. Onni ei ole itsestään selvyys vaan sitä pitää vaalia.

Äänestä
  • Kuka toinen?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuka toinen?

    No tietenkin sitä joka muisti sua!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No tietenkin sitä joka muisti sua!

    Okei sillä on siis joku toinenkin

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Okei sillä on siis joku toinenkin

    Niin taitaa olla joku toinenkin alla ;)

    Äänestä

Tänään taisin hiukan ihastua..vaihdettiin pari sanaakin oli jotenkin molemmin puoleista heti..outo juttu

Äänestä
  • Semmoista se voi joskus olla! Mutta, joskus vaatii vähän enemmän alkaakseen toimiin. Hiljaa hyvä tulee

    Äänestä

  • Pitääkin alkaa käymään useammin siellä missä hän on.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pitääkin alkaa käymään useammin siellä missä hän on.

    Taidankin lähteä katsomaan onko hän töissä🤩

    Äänestä

Tulen taistelemaan pitkään näiden tunteiden kanssa. Kun se kolahtaa niin silloin kolahtaa. Mutta uskon, että joku päivä olet mies vain kaunis muisto historiaa. Tämä aika ei ole meitä varten. Pitäisi olla onnellinen sillä minulla on jo kaikki tarvittava elämässäni. Olen vain niin herkkä itseni kanssa, että on vaikea elää. Tunteet on vain niin suuria joka asiaan mitä teen. Samaan aikaan pystyn joitakin asioita ottamaan täysin tunteettomasti.

Äänestä

Monet vaistot valppaina..

Äänestä

<3 itekki oisin ilosta piukeeena. Onnewa !

Äänestä

Kerroitko että se tulee kuvitelmista että palstalla joku sulle kirjoittaa ja muka rakastaa :D

Äänestä

Hei, valtakunnallisesti kuulutettava asia. Tasavallan korkongän ngeän afrikan varianttilaki, virus ja pillunkarvan kengän numero, muistatko......
T.siilillä on sitten oltava sula maito
https://m.youtube.com/watch?v=n7T9pARPjqE

Äänestä

Vankila josta ei pääse pois... muista se

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja edistyy edistyy, eiks se oo hyvä.
Niin sen onnellisuuden vaan pystyy näkemään toisesta, sen sain tänään kuulla, että, et ole aikoihin ollut noin onnellisen näköinen.. Jaa'... Mietin hetken.. No jooo, ehkä se pitää paikkansa, kun ihminen johon oon kallellaan muisti mua❤️..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu