Tuossa eilen illalla korviini kuului lähenevä potatopotato ja lopulta niitä oli kolme pihalla parkissa Inkkarin vierellä.
Kuskit näitä erilaisia kyydissään jokaisella oma tyttöystävä / vaimo.
No pientä tarjoilua kitaran muotoinen siitä väsäämään alkoholittomine juomineen ja rupateltiin niitä näitä.
Tuli juttua erilaisuudesta ja heidän erilaisuudestaan, sekä saamastaan kohtelusta täällä thaimaassa.
Ammatiltaan yksi on marketissa duunissa tietokone- / elektroniikkaosastolla, toinen on puuseppä ja kolmas rakennuksilla sitä ja tätä.
Kerroin että kotimaani Pattayan matkailijoilla on heidän kaltaisistaan ainoastaan meilipiteet seksiin ja juhlimiseen liittyen, jota he eivät ymmärtäneet lainkaan.
Nauroivat asialle ja apinoiksi tuumasivat.
No juttu laajeni hieman myös ihon väriin, uskontoihin ja niin edelleen, joten he totesivat että olen onnekas kun olen ymmärtänyt poistua maasta nimeltä suomi.
Naisväki oli enemmän kiinnostunut toisesta aiheesta, joka ohessa kevennyksenä:
https://youtu.be/8xyG2n8TuW8
Ps. Rakkaalle kiitos että on oppinut kirjoittamaan Kuksan isolla KOOLLA.
Saako olla erilainen?
0
50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1511833
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu121711Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma
Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va351417Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu1941177- 921161
- 771063
Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä
Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta353983- 62859
- 49821
- 50816