cow hide - stekkaa joss myyt

kuka myy "cow hide"jä?
¨mä ostan niitä
10gp maksaa 1 cow hide!! ;)
5424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ne on 100gp ea jos tiesit älä yritä huijata nyppii!

Äänestä
  • EI NE NOIN HALPOI OO IDIOOTTUS NE ON 2O-50 EA JOTEN SÄ OOT VARMAA JOKU 9V IPANA JOKA EI TIIÄ RUNEST MITÄÄ.... ;)

    Äänestä

  • Mikki.man0 kirjoitti:

    EI NE NOIN HALPOI OO IDIOOTTUS NE ON 2O-50 EA JOTEN SÄ OOT VARMAA JOKU 9V IPANA JOKA EI TIIÄ RUNEST MITÄÄ.... ;)

    Hitto mä osaan kirjotta ihan witun hyvin... "halpoi"*

    Äänestä

suostun mun nimi on runescapessa soldier0202

Äänestä
  • Mul on 88 cowhidee ja voin myydä ne 9k

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


soturi24 kirjoitti:

kuka myy "cow hide"jä?
¨mä ostan niitä
10gp maksaa 1 cow hide!! ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu