tämä on tosi tarina jonka kuulin. VL mies oli ollu pikkuesikoisiin kuuluvan naisen kanssa saunassa ähtävällä ja siellä he olivat harrastaneet sitä. Ei mitään ongelmaa. molemmille oli maistunut seksi.
pikkuesikoisen kanssa saunassa ähtävällä
Anonyymi
20737
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Kuka kertoi sulle?
Tuleeko vauvoja ja kumpaan uskoon kastetaan ;)
Tuo jo kertoo ajatusmaailmanne, kastatte johonkin jengiin, veromerkiksi.
Kristityt kastavat uskonsa Jeesuksen tunnustavat Häneen.
Erikoinen ihmisoppi.
ei tule vauvoja käyttivät kondomia
Onhan heillä ollu mukavaa. Kyllä saunominen on lystiä! Ja saunapuhasta on kyllä mukava nu&&ia. Mutta mikä on "pikkuesikoinen"?
On isoveli ja sitten on pikkuveli. Ensin syntynyt on esikoinen, sitten on pikkuveli joka olisi halunnut olla yhtä hyvä kuin se vanhempi, eli pikkuesikoinen. Vauvat ovat kivoja, miksi käyttivät ehkäisyä? Eikös se ole syntiä? Lisääntykää ja täyttäkää maa =)
Maahan on jo täynnä, ylikansoitettu, joten on Jumalan pilkkaa tehdä lapsia tolkuttomasti, kun eräät eläimet.
Taas toisaalta, on eläimiä, jotka ovat veeluja viisaampia, eivät lisäännyt, kun luonto ei ole otollinen.
Suomessa ei ole tarpeeksi suomalaisia. Täällä on vielä tyhjää. Afrikassa ja muualla voisivat hidastaa tahtia.
Kysymys on erittäin vaikea, mutta ei ole mitään järkeä suoltaa yli kymmentä lasta, se on kuitenkin selvä.
kyllä kokkolassa tätä myös harrastetaan moni rauhansanalainen on mennyt naimisiin vl:n kanssa
Tämä on totta.
eli peiton alla tapahtuu ja ehkäisyvälineitä käytetään
Ähtävä se vielä nähtävä.
Kyllä Turussakin harrastetaan seksiä. Tiedän tapaukse ku miäs ol toispualtjokke ja naine tältpualt.
Orgasmi on iloinen asia.
Hurjaa
Ja toinen toisilleen antoi aktoin päätteeksi himon ja muutkin synnit anteeksi ja ottivat uudne erän ja taas...?!
Vl taktiikka on kätsy syntien peittely...kunnnes kaikki kerran paljastuu..liian myöhään ??
Muutama+kuukausi+siihen+menee+niin+alkaa+synnin+jäljet+näkyä.+Kortsu+ei+ole+100%+Vähemmän+menee+kuin++70-luvun+sekoilujen+seurauksiin.
jos oli kuuman kestävä kumimalli niin saattaa jäähä neuvolat väliin kuitenkin !
se on pikkulesta joka syntyy saunapuuhan jälkeen !
mutta eikö vaan aamulla taas joku ollut halukas tulemaan tutkimaan kattoremontin tarvetta !
katol lapuoli metriä lunta ja meinaa tulla tutkimaan sitä... kun nyt olemme sielläpäin..!?
on tämä ihmetouhua joka ei meina a loppua ollenkaan.