Olisi korkea aika saada myös Dingolle oma keskustelupalsta. Miksi esim. Zen Café sai oman palstan, mutta Dingo ei ole lukuisista toiveista huolimatta saanut. Onko ylläpidolla jotain Dingoa vastaan?!
En aliarvioi HIM-yhtyettä, mutta HIMin jonkinlaiselle esikuvalle, Dingolle pitäisi jo omakin palsta saada. Kyllä Dingo enemmän on aikaan saanut kuin esim. Apulanta tai Zen Café!!
Dingolle oma foorumi
8
521
Vastaukset
- VAAN
Et tän 24-keskustelun etusivulla ihan alhaalla oikealla on semmonen juttu, mistä voi ehdottaa... Et tälleen. Turha niitä tänne on pistää
- Dingon 80-luvun fani
Olen ehdottanut vaikka kuinka usein, eivätkä avaa. Ruvetaan sitten käyttämään vaikka tätä foorumia myös Dingon foorumina, jos ei sille palstaa saada.
- Finlandia?
?simo?
- EI!
EI mitään vitun dingo paskaa tänne! Mee valtaamaan joku toinen paikka!
Tää on HIM keskustelu! Tajuatko: H.I.M!!!!! - HIM-HIM
EI! kirjoitti:
EI mitään vitun dingo paskaa tänne! Mee valtaamaan joku toinen paikka!
Tää on HIM keskustelu! Tajuatko: H.I.M!!!!!Suomi24:llä on jotain Dingoa vastaan. On se sentään parempi yhtye kuin mikään näistä Kotimaisista bändeistä, jotka ovat oman palstan saaneet!
- HIM_FOREVER
HIM-HIM kirjoitti:
Suomi24:llä on jotain Dingoa vastaan. On se sentään parempi yhtye kuin mikään näistä Kotimaisista bändeistä, jotka ovat oman palstan saaneet!
HIM on kotimaisista artisteista kaikista parhain!!! Jos ei aukee palsta, niin menkää keskusteleen johki muualle Dingosta mut ETTE TODELLAKAAN tuu tänne!!!!!!
- ...
HIM_FOREVER kirjoitti:
HIM on kotimaisista artisteista kaikista parhain!!! Jos ei aukee palsta, niin menkää keskusteleen johki muualle Dingosta mut ETTE TODELLAKAAN tuu tänne!!!!!!
Just niin,ei tänne!
- Horn
HIM-HIM kirjoitti:
Suomi24:llä on jotain Dingoa vastaan. On se sentään parempi yhtye kuin mikään näistä Kotimaisista bändeistä, jotka ovat oman palstan saaneet!
Dingo oli aikanaan hyvä bändi ja teki myös hyviä biisejäkin.
Mut kaiken syy on Neumann- Suomen rocks-kenen mulkuin äijä.
Ilmeisesti 24:sen pitäjän tietää sen myös :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja14414417Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va406033SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1645617Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124417HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.574235"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1083702Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant213670Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan293617Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan682693Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot182159