Oot mies...

Ihana. Tää tunne ei katoa noin vaan. Saisinpa nauttia vielä seurastasi joskus.

💜 J 💜
8617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jariko?

Äänestä
  • Ei.

    Äänestä

Jeesus 🥰

Äänestä

Jonnet ei muista.

Äänestä

Kyllä vielä saat.

Äänestä
  • Oletko yhtään ylpeä itsestäsi

    Kuinka oot kehittynyt parempaan suuntaan

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oletko yhtään ylpeä itsestäsi

    Kuinka oot kehittynyt parempaan suuntaan

    puhutko nyt itsestäsi 😀

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oletko yhtään ylpeä itsestäsi

    Kuinka oot kehittynyt parempaan suuntaan

    Olen. Koko ajan parempaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ihana. Tää tunne ei katoa noin vaan. Saisinpa nauttia vielä seurastasi joskus.

💜 J 💜

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu