Paikka missä kävit tänään

Olin siellä viikonloppuna yksin. Jätin lumeen rakkausjälkiä. Ne ovat varmaan jo haihtuneet pois...

Sydän tähän.
252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

laita sinne viikonpäivä ja aika milloin voit käydä säännöllisesti siellä. Mahdollisesti voit kohdata hänet siellä, jos hän lukisi ja kävisi katsomassa.

Äänestä

Sinunko 50 numeroinen kengänjälki oli tallin takana? Mun 36 jäi tosi pieneksi, kun astui yhteen jälkeen. Nyt on kameroita, luvatta ei kannata liikkua enää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olin siellä viikonloppuna yksin. Jätin lumeen rakkausjälkiä. Ne ovat varmaan jo haihtuneet pois...

Sydän tähän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu