SE ON CHIHUAHUA

suosittelen alla olevan viestin kirjoittajaa ensimmäiseksi hankkimaan tietoa siitä miten koiran rotu kirjoitetaan oikein. hau hau vaan
3669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä mä muistin sen mut se menee mul yleensä sekasin..ANTEEKSI...ihme et sua kiinnostaa toisten virheet!?
Ei ollut tarkoitus satuttaa sinua kun tuli kirjoitus vihre :(

Äänestä
  • toi enteeksi se ei oo sit kirjoitus virhe kirjotin sen huvin vuoksi noin! :)

    Äänestä

  • höpsis! eihän tuo nyt haittaa, jos menee kirjaimet sekaisin! Don´t worry :)Ihan ymmärsi, mitä rotua tarkoitit! Iloisempaa päivää sinulle! Toivottavasti saat chihun ítsellesi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi hyvänen aika sentään kirjoitti:

suosittelen alla olevan viestin kirjoittajaa ensimmäiseksi hankkimaan tietoa siitä miten koiran rotu kirjoitetaan oikein. hau hau vaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu