En oo vihainen vaikka

ootkin välillä piru ärstytttävä, silti.. 😝❤
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kuka se nyt noin on mielensä pahoittanut ja mistä syystä?

Äänestä

Sirke 😗

Äänestä

Pitikin taas tulla tsekkaamaan näitä teidän älynväläyksiä. Taas meni hukkaan ainakin 10 minuuttia. Ap:lle kuitenkin: sano sama mieluummin IRL.
Nojatuolista tämä kommentti.

Äänestä
  • Kyllä tähän maahan nojatuoleja mahtuu.

    Äänestä

Niin sinäkin ärsytät ja minä oon jollainlailla vihainen. Vähän.

Äänestä
  • Mistä syystä??

    Äänestä

No ei ole tahallista, joten se kuuluu tähän pakettiin.

Äänestä
  • Hän on ihana paketti, kaikkinensa. I Love

    Äänestä

Sehän on kiva että et ole vihainen. Sait varmaan aloituksellasi itsesi lisäksi toisenkin hyvälle mielelle, eikös?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ootkin välillä piru ärstytttävä, silti.. 😝❤

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu