Pakko tumnustaa että paras matkalu palsta tämä on ikinä. Olen nyt jo vähän aikaa puoliksi salaa seuraillut, eli vaimolleni kertoamatta. Elikkäs vinkkejä siitä kyselen, että miten kertoa, että haluaisin vähän irrotella arjesta. Siis ettäs silleen että, vaimo voisi suosiolla, jäädä tänne Kuopionn , potämään hualta elämänsä rakkauksistä? Näitä meidän lapsia muuten täällä riittää. Mullekin alkaa jo riittää. Osa tasokkaita buuteleita, osa sekavampia, kasteiltaan ihan sama. Haniballi luulee olevansa alffa talossani ja on purrut minua molempiin pohkeosiin esmes ja, vaikka vaimo ei sitä , snkyymme piestä, niin aina kun tekis mieli vähän kyhnyttää, niin ei se vaan käy. Vaimo sanoo että ei, nyt kun pikku Fifi nukkuu. Fifi on tämä joka nukkuu sängyssäni.
Pakko rako päästä Pattayalle!!!
Anonyymi
661
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siis megakin sängyssämme.
Älä hyvä mies hättäile. Kyllä sitä riemurakoa löytyy lähempääkin kuin Thaimaasta ja halvemmalla kun ottaa lentohinnan huomioon.
Ei muuta kun matkalle Pattayalle, vaimolles voit sanoa lähteväsi pelaamaan golfia tms.
Tarjontaa riittää, eikä mitään väliä ulkoisesta habituksesta, päinvastoin, alan ammattilaiset ovat huomanneet, että rumimmat ja läskimmät saa paremmin koukutettua. Jos olet piilohomo, niin tarjolla on paljon jopa nättejäkin lady boyta. Jos olet täysi homo, niin ei hätää, tarjontaa riittää kyllä. Muutama vinkki matkalle. Kolmen päivän sääntö on tärkeä, eli olet naisen kanssa max kolme päivää, muuten alat tuntemaan jotain häntä kohtaan.
Toiseksi, käytä ehkäisyä, maan aids-tilastot aika masentavia.
Kolmanneksi, vältä kuvaavia turisteja, vaikea sanoa kumppanille Suomessa jälkeenpäin vain pelanneensa golfia, kun you tubista löytyy filmi, missä kiehnäät paikallisen kanssa.
" Jos olet piilohomo, niin tarjolla on paljon jopa nättejäkin lady boyta."
Sulla on aukko sivistyksessä. No minä paikkaan sen;
Lady Boys ovat naisia jotka syntyivät miehen vartaloon. He haluavat VAIN heteroiden seuraa.
Capisce?
On noinkin, mutta moniko turisti ajattelee noin pannessaan ladyboyta peppuun?
Kaikki ei itse ymmärrä olevansa kyseisen kaltaisia kuten Neiti, siksi he harhailevat koko elämänsä neitimäisinä miehen vartalossa.