Painettua yhtä kaveria pitkästä aikaa.kaveripanot parhaita.
Tulipas taas
7
162
Vastaukset
- Anonyymi
Nooh, vale mikä vale.
Senhän näkee jo tekstistä.
Kukaan tommosen kanssa ole joka kertoo se kaikelle kansalle.- Anonyymi
Nooh, taitaa olla niin että sun kaltaisen kans ei kukaan haluu olla.
- Anonyymi
Mulla on ollut paljon miespuolisia kavereita elämäni varrella. Ja häpeäisin todella, jos olisin sotkenut seksin kaveruuteen. Onneksi niin ei koskaan käynyt.
- Anonyymi
Onneks olkoon. Haluatko mitalin.
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa? Aivan ei ketään.
- Anonyymi
Itsetehostusta, kun et oikeata rakkautta saa. Keneltäkään.
- Anonyymi
Kaveripanot, ei hyvä. Olin tehnyt periaatepäätöksen, etten häneen sekaannu, jottei ryhmämme dynamiikka kärsisi. Noh, vedin sitten kerran kunnon kännit. Ja tämä kärkkymässä. Viinan himoissani menin vielä hänen luokseen juomaan. En olisi toiminut niin, ilman tuntuvaa humalatilaa. Ja kyllä se vaikutti väleihimme, vaikka yritin parhaani, ettei olisi vaikuttanut. Tilannettahan ei ole tavallaan kohdallani tapahtunut, kun en siitä mitään muista. Mutta kyllä se vaikutti väleihimme. Tosiaan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1762647- 1612442
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182107Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee592042Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31719"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591424Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2011374Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2191114Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää831091Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3551029