Mikähän tappoi, oli kauriin makuujälki vieressä ja oli vasemmat jalat ja pää revitty irti ja viety pois. En löytänyt kunnollisia tassun jälkiä, luin jostain että ilves ei syö päätä. Ketun jälkiä ja isompia koiran/suden jälkiä josta yhdet vei louhikkoon jossa onkaloita.
Metsäkauriin tuore raato
Anonyymi
2
92
Vastaukset
- Anonyymi
Itse veikkaan marssilaista joka tuli madonreijästä nälissään, mutta pään ja jalat syötyään totesi, että eipä hääviltä maistu.
- Anonyymi
Supikoira syönyt. Ota metallinpaljastin mukaan,saatat löytää luodin,ilmoita löytämästäsi luodista ja löydöstäsi Polisille.
Jos luotia ei löydy,turha ilmoitus,eläin on kuollut ihan itse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?841679- 851212
- 1101113
- 66880
- 102861
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56808- 47721
- 36712
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47661- 33643